MZD Connect

Zawsze bezpiecznie połączony

 

Nowa Mazda3 jest wyposażona w niesamowity system łączności, który zapewnia bezpieczne połączenie ze światem zewnętrznym, pozwalając skupić się na prowadzeniu pojazdu. Obszerna oferta usług internetowych dostępnych z poziomu smartfonu obejmuje internetowe stacje radiowe z całego świata, wiadomości tekstowe, serwisy Facebook i Twitter. Poniżej przedstawiamy główne funkcje systemu.

Inforozrywka od Mazdy

Komunikacja

 

Nawet, kiedy podróżujesz samotnie, zawsze możesz poczuć bliskość swojej rodziny, przyjaciół i kolegów z pracy, dokądkolwiek jedziesz. Teraz masz w zasięgu cały swój świat. 

Multimedia

 

Muzyka, informacje, sport, podcasty czy radio mówione – masz tu wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać dostęp do żądanego programu rozrywkowego, wystarczy postępować według wskazówek na wyświetlaczu.

Nawigacja

 

Osoby, które kupiły nowy samochód marki Mazda z systemem nawigacji satelitarnej, przez pierwsze 3 lata będą mogły dokonać aktualizacji map bez opłat. Niezależnie od tego, czy właśnie wybierasz się w wakacyjną podróż, zmierzasz do pracy, czy do pobliskiej kawiarni – dzięki nawigacji zawsze sprawnie dotrzesz do celu.

Ustawienia

 

Rozkoszuj się maksymalnym komfortem i wygodą, wybierając opcje i ustawienia systemu odpowiednio do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb.

Aplikacje

 

Aby czerpać maksymalne korzyści z nowego systemu łączności, używaj dostarczonych aplikacji, za pomocą których dostosujesz ustawienia i ograniczysz zużycie paliwa.

Obsługa klienta

 

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o systemie łączności, sprawdzić kompatybilność swojego telefonu i dowiedzieć się, jak zaktualizować i skonfigurować posiadane urządzenie do nawigacji.

 

Możesz także odwiedzić sekcję często zadawanych pytań w witrynie internetowej www.JCISupport , aby znaleźć odpowiedzi na pytania oraz poznać rozwiązania różnych problemów dotyczących systemu. Informacje te uzyskasz również, kontaktując się z nami bezpośrednio za pomocą poczty.