serwis Mazdy

Dlaczego warto serwisować samochód u dealera Mazdy?

Ponieważ troszczymy się nie tylko o Twój samochód, ale także o Ciebie – naszego klienta. Serwisowanie samochodu u dealera Mazdy to profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Dla Twojego auta oznacza to bezproblemową jazdę, niezawodność, bezpieczeństwo i korzystną wartość ponownej odsprzedaży. 

 

Przejrzysta polityka cenowa

Mechanik omówi usługę przed przystąpieniem do pracy, żeby klient nie był niczym zaskoczony i znał wcześniej jej cenę – łącznie z częściami, olejem, płynami eksploatacyjnymi i podatkiem VAT. Po wykonaniu usługi mechanik poinformuje także o naprawach lub wymianach części, które mogą być konieczne w przyszłości.

Szkolenie i wyposażenie

Mechanicy Mazdy regularnie uczestniczą w szkoleniach na temat najnowszych technologii, aby zapewnić klientom trafną diagnostykę i skuteczną naprawę. Inwestują także w specjalistyczne narzędzia i urządzenia diagnostyczne. Mechanicy Mazdy z zaangażowaniem starają się być na bieżąco z naszymi systemami informacji technicznej, aby świadczyć jeszcze lepsze usługi.

 

Elektroniczny rejestr serwisowy

Informacje ze wszystkich rutynowych przeglądów dokonywanych u dealera Mazdy są przechowywane w bezpiecznym miejscu, jest nim nasz centralny Elektroniczny rejestr serwisowy . Dzięki temu można uzyskać natychmiastowy dostęp do pełnej historii serwisowej auta, zapobiec jej fałszowaniu i zwiększyć wartość ponownej odsprzedaży samochodu.

 

Serwis Mazdy dopasowuje się do Twojego kalendarza

Przy umawianiu się na wizytę w ASO nasi dealerzy dostosują się do Twoich planów tak, żebyś nie musiał ich zmieniać oraz by nie wpłynęło to na Twój czas oczekiwania. W ASO zaoferują Ci również samochód zastępczy, jeśli będzie dostępny.


To się nazywa obsługa. Nie uważasz?

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi?