#

Wyjedź na drogę z systemem nawigacji Mazdy

 

Nieważne, którym modelem Mazdy jeździsz. Zawsze możesz zastąpić swoje stare mapy najnowocześniejszymi, w pełnizintegrowanymi systemami nawigacyjnymi wyposażonymi w mapy stworzone zgodnie z najnowszymi technologiami. Dzięki dużym ekranom dotykowym nasze urządzenia są intuicyjne i łatwe w obsłudze. Zaprojektowano je tak, by zapewnić kompletny system obsługi multimediów najwyższej klasy, ułatwiający kierowcy zachowanie pełnej koncentracji na drodze.

 

Na które cechy warto zwrócić uwagę?

 

Aktualizacje map -  Aktualizacje map możesz kupić od producenta, zarówno zapisane na karcie pamięci SD, jak i pobrane on-line. Dzięki nim poznasz nowe trasy i miejsca docelowe.

 

Dodatkowe mapy - Twój producent może oferować dodatkowe mapy, posortowane według krajów lub kontynentów, które idealnie sprawdzą się  podczas zagranicznych wyjazdów.

 

Aktualizacje oprogramowania - Dzieki darmowym aktualizacjom systemu operacyjnego urządzenie pracuje sprawnie i bezproblemowo na podstawie odświeżanych na bieżąco danych dotyczących położenia satelitów.

 

Co się stanie, jeśli nie zaktualizuję nawigacji satelitarnej?

 

Jeżeli zapomnisz o zaktualizowaniu nawigacji satelitarnej, możesz zostać poproszony o załadowanie nowej mapy – to jednak tylko i wyłącznie przypomnienie. Nadal możesz używać nawigacji satelitarnej – tyle że bez aktualizacji  może się zdarzyć, że dojedziesz tam, gdzie wcale nie planowałeś/planowałaś dojechać!

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi?

Znajdź wsparcie dla Twojego systemu nawigacji Mazda*

Wybierz model pojazdu

1.Wybierz model pojazdu

3.Uzyskaj wsparcie dla Twojego systemu nawigacji

Aby otrzymać dalsze wsparcie

test3

* Kliknięcie w link spowoduje przekierowanie na stronę jednego z naszych dostawców.