#

Ruszaj w podróż z systemem nawigacji Mazda

 

Bez względu na to, którym modelem Mazdy jeździsz, już teraz możesz zastąpić swoje papierowe mapy i atlasy zintegrowanymi systemami nawigacyjnymi Mazda. Są one wyposażone w aktualne mapy stworzone w oparciu o najnowsze technologie. Dzięki dużym ekranom (również dotykowym, w zależności od modelu) nasze urządzenia są intuicyjne i łatwe w użytkowaniu. Zaprojektowano je z myślą o zapewnieniu ergonomicznej i bezpiecznej obsługi, ułatwiającej kierowcy zachowanie pełnej koncentracji na drodze.


W jaki sposób możesz ułatwić sobie korzystanie z systemów nawigacji Mazda?

 

Aktualizacje map: w zależności od typu systemu nawigacji Mazda, aktualizacje map mogą być dostępne na karcie pamięci SD lub do pobrania on-line.

 

Dodatkowe mapy: dostawca map może oferować dodatkowe mapy do Twojego systemu nawigacji, posortowane według krajów lub kontynentów, które idealnie sprawdzą się podczas dalekich zagranicznych wyjazdów.

 

Aktualizacje oprogramowania: dzięki darmowym aktualizacjom oprogramowania będziesz mieć pewność, że Twoja nawigacja będzie pracować wydajnie i bezproblemowo.


Co się stanie, jeśli nie zaktualizujesz map w swojej nawigacji satelitarnej Mazda?

 

Jeżeli zapomnisz o zaktualizowaniu map, możesz otrzymać komunikat z ostrzeżeniem o korzystaniu z nieaktualnej wersji mapy – jednak będzie to tylko i wyłącznie przypomnienie. Oczywiście nadal możesz używać nawigacji satelitarnej – tyle że bez aktualnych map możesz dojechać tam, gdzie wcale nie planowałeś/planowałaś!


Część stron dostępnych jest wyłącznie w języku angielskim. Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej zapewnić Państwu polską wersję językową.

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi?

Znajdź wsparcie dla Twojego systemu nawigacji Mazda*

Wybierz model pojazdu

1.Wybierz model pojazdu

3.Uzyskaj wsparcie dla Twojego systemu nawigacji

Aby otrzymać dalsze wsparcie

test3

* Kliknięcie w link spowoduje przekierowanie na stronę jednego z naszych dostawców.