#

Usługa SAMU – Service Activated Map Update

 

Sprawne planowanie trasy podróży w dużej mierze zależy od dostępu do mapy zawierającej jak najwięcej aktualnych informacji na temat sieci drogowej oraz lokalizacji interesujących i użytecznych obiektów z punktu widzenia odwiedzających nowe miejsce, takich jak zabytki, restauracje, apteki, stacje benzynowe czy bankomaty.

 

Jeśli w przypadku posiadanej przez Ciebie Mazdy upłynął okres trzyletniego, bezpłatnego okresu aktualizacji map systemu nawigacji MZD Connect, możliwe jest wgranie ich najnowszej wersji podczas najbliższej wizyty w Autoryzowanej Stacji Obsługi Mazda. Usługę tę dedykujemy wszystkim pojazdom 6. generacji wyposażonym w centralny wyświetlacz MZD Connect. Cały proces aktualizacji map zostanie przeprowadzony w dogodny dla użytkownika pojazdu sposób. Może się on odbyć w trakcie przeglądu okresowego, jako atrakcyjna cenowo oddzielna usługa serwisowa albo dokonasz jej samodzielnie przez przeniesienie pliku z nowymi mapami z Twojego komputera na kartę pamięci zainstalowaną w pojeździe. Aby pobrać ten plik, należy uzyskać w ASO Mazda indywidualny kod aktywacyjny i zrealizować go na portalu wskazanym przez naszego Doradcę. Najważniejsze, że uzyskujesz dostęp do najświeższych danych o nowych drogach i interesujących miejscach.

 

 

W celu uzyskania aktualnej oferty na realizację usługi SAMU oraz umówienie terminu najbliższego przeglądu okresowego zapraszamy do kontaktu z dowolnym autoryzowanym serwisem Mazda.

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi?