Kredyt samochodowy, czyli samochód na raty od Mazdy
kredyt_ratalny

Raty

Zero ograniczeń, czyli zakupy na raty!

Wydatki związane z samochodem stanowią spore obciążenie dla domowego budżetu. To oczywiste, że wygodnie jest kupić samochód na raty, ale nie każdy wie, że kredyt ratalny może obejmować także części zamienne, akcesoria czy usługi serwisowe. Tak właśnie działa program Mazda Finance, w ramach którego każdy klient może skorzystać z atrakcyjnego finansowania w autoryzowanych stacjach obsługi Mazdy.


 Cała procedura zamyka się w trzech prostych krokach:

  1. Wybieramy interesujący nas produkt lub usługę
  2. Dobieramy najbardziej odpowiadające nam finansowanie
  3. Pracownik autoryzowanej stacji obsługi Mazda zajmuje się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi?

Mazda Finance – szybkość i wygoda

 

W Mazda Finance formalności ograniczamy do minimum, a decyzje kredytowe udzielane są naprawdę szybko. Uproszczone procedury pozwalają łatwo udokumentować zarówno tożsamość, jak i zarobki, dają także możliwość uwzględnienia różnych źródeł dochodów (np. współmałżonka). 


felga

Kredyt samochodowy możesz wziąć wyłącznie na podstawie dowodu osobistego i deklaracji o wysokości dochodów – pod warunkiem, że:

  • w wyniku oceny wiarygodności kredytowej nie pojawi się wymóg udokumentowania dochodów1
  • w przypadku kredytu powyżej kwoty 8 000 zł okażesz jeden z dodatkowych dokumentów tożsamości (np. prawo jazdy lub kartę kredytową ze zdjęciem)

Dodatkowe korzyści

 

Mazda Finance to nie tylko kredyty samochodowe. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów, staramy się poszerzać naszą ofertę o dodatkowe profity. Dlatego biorąc kredyt na samochód czy inne usługi, możesz przy okazji skorzystać z atrakcyjnego ubezpieczenia na życie!2  Składka ubezpieczenia jest kredytowana i rozkładana na dogodne raty.

 

Dodatkowych profitów mogą się spodziewać klienci Santander Consumer Bank. Biorąc kredyt ratalny, nie muszą  dokonywać wpłaty własnej, mają również możliwość rozłożenia spłaty np. na 48 równych i niskich rat miesięcznych. 

Współpraca z Santander Consumer Bank

 

Finansowanie w ramach programu Mazda Finance zapewnia Santander Consumer Bank i Santander Consumer Multirent.

santander

Autoryzowani dealerzy Mazda biorący udział w programie Mazda Finance występują w roli pośredników kredytowych. Ich działania obejmuje: sporządzanie i zawieranie umów o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydawanie formularzy informacyjnych, przyjmowanie oświadczeń o odstąpieniu od umowy kredytu konsumenckiego oraz udzielanie wszelkich wyjaśnień dotyczących wymienionych dokumentów.

1Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na www.santanderconsumer.pl

2Zgodnie z Ogólnymi warunkami Ubezpieczenia (OWU) dostępnymi na www.santanderconsumer.pl