buying
Karta VIP

Karta VIP Programu More&More

W podziękowaniu za wybranie Mazdy przygotowaliśmy dla Państwa specjalną kartę lojalnościową, uprawniającą do upustu na oryginalne części zamienne Mazda (10% od ceny obowiązującej w Autoryzowanej Stacji Obsługi – ASO) i oryginalne akcesoria Mazda (5% od ceny obowiązującej w ASO) na zasadach i warunkach określonych w Regulaminie Akcji Specjalnej „Mazda More&More – Karta VIP”.


Dzięki niej każda podróż będzie jeszcze przyjemniejsza. Wystarczy okazać kartę VIP w autoryzowanym serwisie wraz z dowodem rejestracyjnym samochodu!

 

 

Karta VIP uprawnia również do dodatkowych zniżek:

 

  • 10% na noclegi w hotelach SPA Dr Irena Eris*dr irena eris

 

*Upusty wynikające z Karty VIP nie łączą się z promocjami obowiązującymi w hotelach Dr Ireny Eris. Listę hoteli honorujących Kartę znajdziesz tutaj.

 

WYPEŁNIJ WNIOSEK O WYDANIE KARTY VIP

Zasady uczestnictwa w programie

 

Do skorzystania z Karty VIP w Autoryzowanej Stacji Obsługi uprawniona jest każda osoba, jeżeli spełni warunki określone w Regulaminie.
Karta VIP uprawnia do 5% upustu na akcesoria oraz 10% upustu na części zamienne od ceny obowiązującej w Autoryzowanej Stacji Obsługi Mazda, na zasadach i warunkach określonych w Regulaminie.

Listę Autoryzowanych Stacji Obsługi biorących udział w Akcji znajdziesz tutaj.

 

PAMIĘTAJ
Warunkiem skorzystania z Karty VIP jest jej okazanie w serwisie wraz z dowodem rejestracyjnym samochodu Mazda, do którego Karta VIP jest przypisana, przed dokonaniem transakcji.

 

Jeśli chcesz otrzymać Kartę VIP wypełnij formularz online. Formularz znajdziesz tutaj.

 

Informacje prawne

 

Regulamin Akcji – Karta VIP

Wniosek o wydanie karty

Wniosek o wydanie duplikatu karty

Lista grup produktowych części zamiennych objętych 10% upustem

Lista grup produktowych akcesoriów objętych 5 % upustem

Lista Autoryzowanych Stacji Obsługi honorujących Kartę VIP

Lista hoteli honorujących Kartę VIP