Mazda parts

Pióra wycieraczek

Pióra wycieraczek Mazda

 

Niemal wszystkie decyzje dotyczące jazdy są uzależnione od dobrej, niczym nieograniczonej widoczności na drodze, a zatem przednia szyba powinna być krystalicznie czysta.


Oryginalne pióra wycieraczek firmy Mazda zapewniają optymalną widoczność. Doskonale pasują do krzywizny współczesnych, aerodynamicznych przednich szyb i oferują znacznie lepszą skuteczność wycierania.

 

rear wiper blade

 

Obsługa wycieraczek Twojej Mazdy

 

Na pracę piór wycieraczek mają wpływ:

 

  • ozon, unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia, światło słoneczne i brud, które powodują eksploatację piór, nawet jeśli nie są często używane;
  • temperatury poniżej zera, które sprzyjają pękaniu i rozrywaniu gumy;
  • upały powodujące starzenie się gumy.

 

Ponieważ zużyte pióra wycieraczek stwarzają zagrożenie, należy je wymieniać co sześć do dwunastu miesięcy - nawet jeśli mieszkasz w suchym klimacie. Podczas przeglądów okresowych zimą i latem można wykonać test układu spryskiwaczy przedniej szyby.

 

Aby wydłużyć żywotność piór wycieraczek:

 

  • Nie próbuj używać wycieraczek do usuwania lodu z szyb. Użyj oryginalnego odmrażacza Mazda, aby usunąć lód i zapobiec ponownemu zamarzaniu szyby.
  • Nie używaj piór wycieraczek na suchej szybie. Jeśli chcesz usunąć zanieczyszczenia z przedniej szyby, użyj najpierw oryginalnego płynu do spryskiwaczy Mazda, aby pióra mogły się gładko poruszać.

 

Odwiedź Autoryzowaną Stację Obsługi Mazdy, aby dowiedzieć się więcej o oryginalnych piórach wycieraczek Mazda.