Kunszt wykonania

Praca w Maździe

Praca w firmie Mazda

 

Firma Mazda powstała w 1920 roku w Hiroszimie i jest dzisiaj ponadnarodowym przedsiębiorstwem, w którym krzyżują się wpływy różnych kultur. To wyjątkowe, międzynarodowe środowisko pracy.

 

 

Nasz sposób myślenia

 

W dynamicznej organizacji, jaką jest Mazda, zachęcamy pracowników, by podchodzili do swojej pracy z nastawieniem właściciela i przedsiębiorcy. Chcemy, żeby nasi pracownicy myśleli kreatywnie i odnosili sukcesy dzięki nieoczekiwanym innowacjom. Istotą naszego sukcesu jest fakt, że właśnie takich cech poszukujemy u nowych pracowników.

 

Ten niekonwencjonalny sposób myślenia wyraźnie widać w naszych samochodach. Mając tak wyjątkowe podejście do pracy tworzymy lepsze samochody, przełamując przy tym konwencje. Co ważne, konstruowane przez nas auta, inspirowane sportowym wyglądem, dają niesamowitą radość z jazdy.

 

 

Nasi pracownicy

 

Jako firmie zorientowanej na klienta, zależy nam, aby wyobrażenia naszych pracowników odgrywały dużą rolę w zapewnieniu naszym klientom satysfakcji z naszych usług i z jazdy naszymi samochodami.

 

 

Wyzwania – jak nasza przeszłość kształtuje przyszłość

 

Wspominaliśmy już o dziedzictwie Hiroszimy, to właśnie ono zachęca nas do pokonywania wszelkich przeszkód. Za jego sprawą osiągamy każdy cel, nawet jeśli wydaje się on mało prawdopodobny.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który pokazuje, w jaki sposób duch Hiroszimy dopinguje nas do działania po dziś dzień.

Wyzwania

<p>Dowiedz się, w jaki sposób duch mieszkańców Hiroshimy pomaga nam tworzyć lepsze samochody.</p>

Wyzwania

 

Dowiedz się, w jaki sposób duch mieszkańców Hiroshimy pomaga nam tworzyć lepsze samochody.

car

upquote Duch Hiroszimy nie pozwala poddawać się w dążeniu do doskonałości. Zachęca do pokonywania wszelkich przeszkód. downquote

Masahiro Moro

Dyrektor zarządzający - Mazda Japonia