„mazda6 2015” mazda6 kombi „mazda6 kombi, widok z tyłu” mazda6 kombi, technologia skyactiv „mazda6 kombi w kolorze czerwonym”

Wysokiej mocy napęd dzięki technologii SKYACTIV

 

Technologia SKYACTIV zmniejsza zużycie paliwa, a jednocześnie dostarcza doskonałych wrażeń z jazdy. W połączeniu z lekkim i wytrzymałym nadwoziem oraz płynnością jazdy, Mazda6 Sport Kombi zapewnia zwinność, tak pożądaną na ulicach miast i krętych drogach. Aby w razie konieczności poprawić właściwości jezdne samochodu, system wyboru trybu jazdy pozwala wybrać jeden z dwóch dostępnych trybów.

 

Poprawione zawieszenie i innowacyjne rozwiązania w zakresie wyciszenia wnętrza sprawiają, że kabina jest cicha i bardziej wygodna. Teraz nawet długie podróże stają się bardziej przyjemne.

108–150 g/km¹

Emisja CO2

4,2–6,4 l/100 km

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym

Zaawansowany napęd na cztery koła (AWD) .

zaawansowany silnik skyactiv „mazda6 2015” mazda6 kombi, technologia skyactiv „technologia skyactiv”

Zaawansowany napęd na cztery koła (AWD) pozwala zachować kontrolę nad samochodem na mokrych i oblodzonych drogach.

Ekologiczny silnik wysokoprężny SKYACTIV-D 2,2 l o wysokiej mocy jest częścią układu napędu na cztery koła (AWD) z aktywnym przenoszeniem momentu obrotowego. Aktywny rozdział mocy między przednią a tylną osią pozwala wykorzystać całą dostępną przyczepność. W rezultacie kierowca ma kontrolę nad samochodem we wszystkich warunkach panujących na drodze przy zachowaniu niskiego spalania.

 

Dostępne są również zaawansowane silniki benzynowe SKYACTIV-G o pojemności 2,0 l i 2,5 l. Wystarczy połączyć dowolny z dwóch silników benzynowych z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów, aby cieszyć się nowym systemem wyboru trybu Sport. System zapewnia dwa różne tryby jazdy poprawiające właściwości jezdne samochodu na drodze.

System wyboru trybu Sport .

system wyboru trybu jazdy „mazda6, system wyboru trybu jazdy” sześciobiegowa skrzynia biegów „mazda6 2015” mazda6 kombi, technologia skyactiv „technologia skyactiv”

Wybierz spośród dwóch dostępnych trybów jazdy

Zaawansowany silnik SKYACTIV-G o pojemności 2,0 l lub 2,5 l jest dostępny z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów oraz nowym systemem wyboru trybu jazdy. To innowacyjne rozwiązanie pozwala wybrać jeden z dwóch trybów jazdy, poprawiając właściwości jezdne samochodu na drodze.

Najważniejsze cechy Odkryj detale kryjące się pod powierzchnią

*Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

¹Mazda6 Sedan 2.2 Diesel 150 KM (6-biegowa manualna skrzynia biegów).

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 4,2 do 6,4 l/100 km oraz od 108 do 150 g/km.

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Samochód MAZDA jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFC-134A o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji