Mazda6

MAZDA6*

Dotyczy modeli wyprodukowanych w roku 2016

Lakier metalizowany za 1 PLN
Pakiet ubezpieczeń AC/OC/NWW za 1 PLN
Opony zimowe za 1 PLN
Felgi aluminiowe za 1 PLN
Promocyjne finansowanie
Ubezp. Gwarancja Serwisowa Mazda na 5! - 2 lata za 1 PLN****
Immobilizer za 1 PLN****

* Podane informacje prezentują sugerowane (rekomendowane) warunki promocji dotyczące samochodów Mazda6 wyprodukowanych w 2016 r., na które Klient złoży zamówienie u autoryzowanego dealera Mazda w okresie od dnia 1 do 31 stycznia 2017 r.  Sugerowana (rekomendowana) promocja dotyczy wyłącznie samochodów fabrycznie nowych i nie obejmuje samochodów demonstracyjnych ani zastępczych.

 

* Podane warunki promocji na samochody, w tym ewentualne promocyjne ceny lub rabaty, są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów Mazda. W celu ustalenia aktualnych warunków promocji, w tym ewentualnych promocyjnych cen i/lub rabatów, skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Liczba samochodów objętych sugerowaną promocją jest ograniczona. Sugerowana (rekomendowana) promocja może zostać wcześniej zakończona w przypadku, gdy nastąpi wyczerpanie puli samochodów objętych sugerowaną promocją. Informacja o wcześniejszym zakończeniu sugerowanej promocji zostanie umieszczona na stronie www.mazda.pl/oferta/promocje. Wcześniejsze zakończenie sugerowanej promocji nie będzie naruszało praw nabytych konsumentów. W celu uzyskania informacji o wielkości puli samochodów objętych sugerowaną promocją jak i szczegóły ewentualnej sugerowanej promocji, skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. oddział w Polsce może zmienić  parametry techniczne, wyposażenia, ceny i specyfikację oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.