„mazda6 2015” mazda6 sedan „mazda6 sedan, widok z tyłu” mazda6 sedan, technologia skyactiv „mazda6 sedan w kolorze czerwonym”

Ciesz się ekscytującymi wrażeniami z jazdy dzięki technologii SKYACTIV

 

Technologia SKYACTIV zapewnia nadzwyczajną dynamikę jazdy oraz niespotykaną oszczędność paliwa. Siadając za kierownicą Mazdy6 Sedan, poczujesz emocje wywołane mocą i zwinnością tego samochodu, potęgowane płynną jazdą i nadzwyczajnym bezpieczeństwem.

 

Innowacyjne zawieszenie w połączeniu z zaawansowanym wyciszaniem wnętrza znacznie redukują hałas w kabinie. Od miasta po autostradę — zawsze możesz cieszyć się wygodną i przyjemną jazdą. 108–150 g/km¹

Emisja CO2

4,2–6,4 l/100 km

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym

Silnik benzynowy i Diesla SKYACTIV Wszystkie silniki w połączeniu ze skrzyniami biegów SKYACTIV zapewniają lepsze osiągi

Silnik Diesla 2.2 SKYACTIV-D

Nasz silnik Diesla 2.2 SKYACTIV-D wyróżnia się spośród podobnych jednostek napędowych, łącząc wysoki maksymalny moment obrotowy z niską emisją CO2.

SKYACTIV-G jest silnikiem benzynowym o wysokiej mocy z bezpośrednim wtryskiem paliwa, który charakteryzuje się niskim spalaniem i najwyższym stopniem sprężania wśród silników benzynowych. Dostępne są wersje 2.0 SKY-G o mocy 145 KM lub 165 KM oraz wersja 2.5 SKY-G o mocy 192 KM.


SKYACTIV-D 2.2 ma najniższy na świecie stopień sprężania wśród silników wysokoprężnych, zapewniając szybkie przyśpieszanie i wyróżniając tę jednostkę napędową na tle innych silników wysokoprężnych. Dostępne są dwie wersje: o mocy 150 KM i 175 KM.


Silniki SKYACTIV-G 2.0 i SKYACTIV-D 2.2 są dostępne z sześciobiegową automatyczną lub manualną skrzynią biegów.


Obie jednostki spełniają surowe normy emisji Euro VI.

System wyboru trybu Sport .

Wybierz spośród dwóch dostępnych trybów jazdy

Zaawansowany silnik SKYACTIV-G o pojemności 2,0 l lub 2,5 l jest dostępny z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów oraz nowym systemem wyboru trybu jazdy. To innowacyjne rozwiązanie pozwala wybrać jeden z dwóch trybów jazdy, poprawiając dynamikę samochodu na drodze.

Najważniejsze cechy Odkryj detale kryjące się pod powierzchnią

*Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

¹Mazda6 Sedan 2.2 Diesel 150 KM (6-biegowa manualna skrzynia biegów).

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 4,2 do 6,4 l/100 km oraz od 108 do 150 g/km.

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Samochód MAZDA jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFC-134A o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji