hero „mazda6 sedan, wnętrze” mazda6, wnętrze „ mazda6, mzd connect” mzd connect

Zaawansowane technologicznie wnętrze z systemem MZD Connect

 

Przestronne i znakomicie zaprojektowane wnętrze przypomina wnętrze samochodu klasy biznesowej. Jest doskonale przemyślane, wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechuje się ergonomicznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, w tym najnowszym systemem rozrywki i łączności MZD Connect pozwalającym bezpiecznie sprawdzać wydarzenia na portalach Facebook i Twitter za pośrednictwem smartfonu. Każdy element wyposażenia idealnie wkomponowuje się w całość — od opcjonalnej skóry w kolorze Pure White po elektromechaniczny hamulec postojowy do łatwego parkowania.

108–150 g/km¹

Emisja CO2

4,2–6,4 l/100 km

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym

Wnętrze z inteligentnymi technologiami Nowy system MZD Connect to nasz najbardziej zaawansowany system w historii

 „mzd connect” mazda6, mzd connect „mazda6 sedan, wnętrze” mazda6, wnętrze

Wszystkie potrzebne informacje są wyświetlane na siedmiocalowym ekranie dotykowym

Ciesz się bezpiecznym i łatwym dostępem do muzyki oraz wiadomości SMS za pośrednictwem kompatybilnego smartfonu. Dzięki MZD Connect, naszemu systemowi łączności z urządzeniami przenośnymi, stało się to jeszcze łatwiejsze. Słuchaj wiadomości SMS odczytywanych na głos i bezpiecznie sprawdzaj najnowsze wydarzenia na portalach Facebook lub Twitter. Odtwarzaj muzykę w formacie MP3 lub słuchaj ulubionych stacji radia internetowego. Możesz również cieszyć się ulubioną muzyką dzięki wbudowanemu radiu DAB lub podłączyć urządzenie przenośne za pomocą przewodu USB lub interfejsu Bluetooth®.

 

Sterowanie systemem MZD Connect odbywa się za pośrednictwem dużego, siedmiocalowego, kolorowego ekranu dotykowego oraz prostego w obsłudze systemu sterowania HMI, co wymaga jedynie minimalnego wysiłku i pozwala zachować koncentrację na drodze.

Elektromechaniczny hamulec postojowy .

„elektryczny hamulec postojowy” elektryczny hamulec postojowy mazdy6 „wnętrze mazdy6 sedan” wnętrze mazdy6

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby włączyć lub wyłączyć hamulec postojowy

Nowy elektromechaniczny hamulec postojowy pozwala na obsługę jednym dotknięciem na początku lub na koniec jazdy. Wystarczy wcisnąć przycisk między przednimi siedzeniami, aby włączyć lub wyłączyć hamulec postojowy. Jest równie bezpieczny, co wygodny — system zwalnia hamulec tylko wtedy, gdy silnik jest włączony, a kierowca naciska pedał hamulca.

Czy potrzebujesz więcej miejsca z tyłu? Z naszym elastycznym systemem siedzeń życie staje się prostsze

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Jakie wnętrze?

Zobacz możliwości

Skonfiguruj swoją Mazdę
 • Tapicerka skórzana Pure White swatch
  Tapicerka skórzana Pure White
  slider
 • Tapicerka skórzana Black swatch
  Tapicerka skórzana Black
  slider
 • Tapicerka materiałowa swatch
  Tapicerka materiałowa
  slider
 • Tapicerka skórzana Pure White

Najważniejsze cechy Odkryj detale kryjące się pod powierzchnią

*Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

¹Mazda6 Sedan 2.2 Diesel 150 KM (6-biegowa manualna skrzynia biegów).

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 4,2 do 6,4 l/100 km oraz od 108 do 150 g/km.

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Samochód MAZDA jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFC-134A o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji