Poznaj Mazdę3 – wyjątkowy, sportowy hatchback stworzony z myślą o kierowcy i pasażerach

 

Dzięki dynamicznej sylwetce Mazda3 Hatchback sprawia wrażenie ciągłego ruchu. Zapierającą dech stylistykę auto zawdzięcza wielokrotnie nagradzanej filozofii projektowej KODO – Dusza Ruchu. Muskularne nadwozie o wyrazistych konturach nawiązuje do mocy i sprawia wrażenie płynności, odzwierciedlając przy tym dynamikę i czystą przyjemność z jazdy. Silna i szeroka sylwetka podkreśla doskonałe osiągi i zwrotność. Zewnętrzny wygląd samochodu przekazuje wrażenie energetycznego napięcia oraz uczucie rytmicznego ruchu od pierwszego spojrzenia.

 

Stworzone z myślą o człowieku wnętrze Mazdy3 charakteryzuje wysoka jakość wykończenia i troska o detale. Niespodziewanie przestronna, luksusowo wykończona kabina ze sportowymi fotelami, elektrycznym hamulcem postojowym, kolorowymi szwami i miękkimi w dotyku materiałami zapewniają komfort i potęgują radość z jazdy. Zaprojektowany na nowo panel przyrządów, obszyta skórą *podgrzewana kierownica i chromowane pokrętła nawiewów sprawiają wrażenie luksusu.

  • Oświetlenie diodowe

   Oświetlenie diodowe

   Charakterystyczne adaptacyjne światła drogowe tego hatchbacka wykonano w technologii diodowej. Światła diodowe do jazdy dziennej, diodowe przednie światła przeciwmgielne, diodowe światła tylne oraz nowe diodowe światła przednie podkreślają indywidualny charakter modelu Mazda3.

   Oświetlenie diodowe

  • Najwyższej klasy kolory metaliczne

   Najwyższej klasy kolory metaliczne

   Machine Gray – nowy, wysokiej klasy kolor metaliczny dostępny w modelu Mazda3 Hatchback – w pełni odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia piękna w inżynierii. Lakier w tym kolorze jest nanoszony zgodnie z technologią TAKUMI-NURI i podkreśla dynamikę oraz sportowy charakter Hatchbacka.

   Naszą pasję do samochodów wyraża natomiast kolor metaliczny Soul Red – głęboka, intensywna czerwień tętniąca gorącą energią.

   Najwyższej klasy kolory metaliczne

  • Nowe, podgrzewane koło kierownicy

   Nowe, podgrzewane koło kierownicy

   Przestronne wnętrze modelu Mazda3 zostało stworzone z myślą o użytkowniku. Wprowadziliśmy nową, ergonomiczną, obszytą skórą kierownicę z mniejszymi przyciskami i pokrywą poduszki powietrznej. Kierownica pozwala na sterowanie systemem audio i tempomatem, a dodatkowa funkcja podgrzewania zapewnia kierowcy komfort w chłodne, zimowe dni.

   Nowe, podgrzewane koło kierownicy

  • Aluminiowe felgi Mazda

   Aluminiowe felgi Mazda

   Nowe, stylowe 18-calowe aluminiowe felgi podkreślają atrakcyjną stylistykę nowej Mazdy3 Hatchback. Aluminiowe felgi Mazda stanowią doskonałe połączenie stylu i osiągów – są najlżejsze w swojej klasie i zostały zaprojektowane z myślą o stabilności i niskim poziomie hałasu podczas jazdy.

   Aluminiowe felgi Mazda

  ¹1,5 Benzyna 105 KM (6-biegowa manualna skrzynia biegów).

   

  * Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

   

  Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

   

  Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

   

  Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

   

  Samochód Mazda jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFC-134A o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

   

  Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.