“mazda2 road” mazda2 czerwony “nowa mazda2” mazda2 2015

Odkryj radość

 

Stabilna, szybko reagująca i zwrotna w ruchu miejskim, całkowicie nowa Mazda2 zawsze będzie dawać maksimum radości z jazdy. Docenisz również komfort jazdy i stabilność podczas jazdy na wprost na autostradach.


Technologia SKYACTIV czyni pojazd niezwykle ekologicznym, a system i-ACTIVSENSE daje poczucie pewności dzięki zaawansowanej technologii z zakresu bezpieczeństwa jazdy.

System wspomagający hamowanie Smart City Brake Support (SCBS) 

 

Jazda po mieście przestaje być stresująca dzięki systemowi wspomagającemu hamowanie Smart City Brake Support (SCBS). 

Wbudowane czujniki bezustannie monitorują odległość i prędkość zbliżania się do poprzedzającego pojazdu, i jeśli system wykryje możliwość kolizji przy niskiej prędkości (do 30 km/godz.), przygotowuje hamulce do hamowania awaryjnego. Jeśli to będzie konieczne, system sam automatycznie zahamuje, aby zmniejszyć skutki kolizji przy niskich prędkościach (standardowe wyposażenie wersji SkyPASSION). 

  • “mazda2 aktywny wyświetlacz”

   Wyświetlacz
   Head-up

   Dostarcza w czasie rzeczywistym kluczowych informacji dotyczących szybkości, szczegółów nawigacyjnych trasy oraz ostrzeżeń z systemu i-ACTIVSENSE. Wyświetlacz umieszczony jest na górze deski rozdzielczej, co oznacza, że informacje są wyświetlane na linii wzroku. Aby uniknąć przeładowania informacyjnego, wyświetlacz pokazuje każdorazowo nie więcej niż trzy pozycje danych (wyświetlacz Head-up jest oferowany w ramach pakietu Safety dla wersji SkyPASSION).

   Wyświetlacz
   Head-up

  • “mazda2 drążek zmiany biegów” mazda2 wnętrze “nowa mazda2” mazda2 2015 “

   Skrzynia automatyczna SKYACTIV-Drive

   Ciesz się dokładną, płynną i szybką zmianą biegów, przyczyniającą się do poprawy sportowych osiągów. Nasze prace rozpoczęliśmy od niezawodnej automatycznej skrzyni biegów SKYACTIV-Drive, zmniejszając jej gabaryty i przystosowując ją do Mazdy2. W rezultacie osiągnęliśmy: mniejsze zużycie paliwa, lepsze przenoszenie mocy i ogromną radość z jazdy.

   Skrzynia automatyczna SKYACTIV-Drive

  • System monitorowania martwego pola (BSM)

   Nowa Mazda2 widzi to, czego Ty nie możesz zobaczyć – zachowując się jak dodatkowa para oczu. Dzieje się tak, ponieważ system monitorowania martwego pola wykorzystuje czujniki do wyszukiwania pojazdów na sąsiednich pasach odległych nawet do 50 metrów. Jeśli nadjeżdża pojazd a kierowca sygnalizuje zmianę pasa, system ostrzega go wówczas za pomocą alarmu dźwiękowego.

   System monitorowania martwego pola (BSM)

  *Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

   

  Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

   

  Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

   

  W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 3,4 do 4,9 l/100 km oraz od 89 do 115 g/km.

  Samochód Mazda2 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234YF o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

   

  Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

    

  Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.