play

Śmiałkowie i nocne wyzwanie

 

Surfowanie w pełnym słońcu jest dla wszystkich, ale niewielu decyduje się wskoczyć do morza nocą. Dwoje profesjonalnych surferów: Laura Crane i Joackim Guichard rzucili wyzwanie morzu w kombinezonach z diodami LED.

 

Przekonaj się, jak potoczyła się ich nocna przygoda, i jak nowa Mazda2 umożliwiła im zmierzenie się z tym wyzwaniem.

Nocne opowieści Zajrzyj za kulisy

Główny bohater Mazda2 zainspirowana płynnymi liniami filozofii projektowej Mazdy „KODO - Dusza ruchu”

Nowa Mazda2

Nowa Mazda2 została zaprojektowana zgodnie z wielokrotnie nagradzaną filozofią projektową "KODO - Dusza ruchu", która podkreśla dynamiczny charakter Mazdy2 nawet w ciemności.

Nowa Mazda2

Jasny i intuicyjny system multimedialny MZD Connect utrzymywał naszych śmiałków na właściwej drodze, bez względu na to, jak bardzo zagłębili się w mrok.

Nowa Mazda2

Jasne i ergonomiczne elementy sterowania inspirują nocne surfowanie.

Podjęliśmy śmiałe wyzwanie surfowania w ciemności. Nisko umieszczone i gotowe do akcji światła LED ożywiły noc, rozświetlając ocean. Nocna nawigacja nigdy nie była łatwiejsza.

 

Poznaj nową Mazdę2

123

Poprowadź nową Mazdę2

Poznaj jej charakter i to co ma do zaoferowania

Dowiedz się więcej

*Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 3,4 do 4,9 l/100 km oraz od 89 do 115 g/km.

Samochód Mazda2 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234YF o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

  

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.