Wpadający w oko styl wnętrza i nadwozia

 

Płynne linie smukłej, a zarazem muskularnej sylwetki samochodu stanowią kwintesencję filozofii projektowej KODO - Dusza ruchu. Ostro pochylona do przodu sylwetka oraz opanowana, mocna postawa przypominają biegacza w bloku startowym - gotowego do wyzwolenia eksplozji energii.


Eleganckie wnętrze przywodzi na myśl najwyższa jakość wykonania, ergonoomię oraz nowatorstwo technologiczne, co daje poczucie jedności z pojazdem.

  • “mazda2 wnętrze” mazda2 fotel kierowcy “nowa mazda2” mazda2 2015 “mazda2 deska rozdzielcza”

   Kokpit zaprojektowany z myślą o kierowcy

   Całkowicie nowa Mazda 2 jest zaprojektowana z myślą o kierowcy  - ergonomicznie rozmieszczone elementy sterowania oraz wyświetlacze, poprawione rozmieszczenie pedałów, regulowana kierownica i fotele - to wszystko pozwala znaleźć idealną pozycję do jazdy. Dodatkowo, elementy takie jak system MAZ Donnect* dają silne poczucie jedności z autem.

   *Dostępne w modelach począwszy od 90 KM SE-L.

   Kokpit zaprojektowany z myślą o kierowcy

  • “mazda2 wnętrze” mazda2 fotel kierowcy czerwony “nowa mazda2” mazda2 2015 “mazda2 deska rozdzielcza” mazda2 czerwony

   Nowatorska, elegancka stylistyka

   Przygotuj się do startu. Siedząc w eleganckim sportowym wnętrzu nowej Mazdy2 łatwo zauważysz, że przypomina ono kokpit samolotu.

   Prędkościomierz i pozostałe wskaźniki mają wspólny obrys przypominający kadłub samolotu, a deska rozdzielcza rozpościera się niczym skrzydło samolotu. Nawet nawiewy klimatyzacji są stylizowane na dysze silników odrzutowych.

   Nowatorska, elegancka stylistyka

  • “reflektory mazdy2” lampy LED mazdy2 “nowa mazda2” mazda2 2015 “mazda2 przód” mazda2 czerwony

   Przednie reflektory diodowe (LED)

   Nową Mazdę2 ożywiają zastosowane po raz pierwszy 4-lampowe reflektory diodowe wkomponowane w końcówki charakterystycznych, chromowanych skrzydeł.

   W nisko poprowadzonych reflektorach diodowych można w świetle dnia zauważyć ostry, niemal drapieżny błysk, a nocą ich światło rozdziera nawet największe ciemności (standard w SkyENERGY z pakietem LED i w SkyPASSION).

   Przednie reflektory diodowe (LED)

  • “mazda2 5-drzwiowa” mazda2 czerwony “nowa mazda2” mazda2 2015 “mazda2 koła” mazda2 lusterko boczne

   Sportowe felgi aluminiowe

   Wyrażają ducha sportu i dynamikę ruchu od piasty po obręcz. Wersja SkyENERGY ma na wyposażeniu 15-calowe felgi aluminiowe, a modele SkyPASSION są wyposażone w silnie kontrastujące felgi 16-calowe.  Oba rodzaje felg stwarzają poczucie siły i trwałości, uzupełniając atletyczną, muskularną sylwetkę Nowej Mazdy2.

   Sportowe felgi aluminiowe

  *Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

   

  Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

   

  Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

   

  W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 3,4 do 4,9 l/100 km oraz od 89 do 115 g/km.

  Samochód Mazda2 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234YF o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

   

  Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

    

  Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.