Piękna, zwinna i przyjemna w prowadzeniu 

 

Nowa Mazda2 udowadnia, że małe jest piękne. Emanuje energią, charakterem i witalnością, a jej fascynująca stylistyka oparta na filozofii projektowej KODO – Dusza ruchu tworzy nieprzeciętną sylwetkę, zdobywając coraz to więcej nowych wielbicieli. Zwinne i przyjemne w prowadzeniu zarówno w mieście, jak i na autostradzie, to sportowe auto oferuje doskonałe połączenie oszczędności paliwa oraz osiągów, a także zaawansowanej technologii i systemów komunikacji. 

 

Prędkość maksymalna: 200 km/godz.*

Przyspieszenie: 100 km/godz. w 8,7 s*

Zużycie paliwa: 3,7 l/100 km**

Emisja CO2: 105 g/km**

 

* Wyniki uzyskane z silnikiem o mocy 115 KM.

** Wyniki odnoszą się do silnika o mocy 90 KM z ręczną skrzynią biegów.

car
car

upquote Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam. Samochód i kierowca w doskonałej harmonii. downquote

Nagrody Uznanie dla nowatorskiego projektu

Najważniejsze cechy Odkryj, co czyni ten samochód przełomowym

Stylistyka KODO – Dusza Ruchu

Wystarczy jeden rzut oka na zupełnie nową Mazdę2 i widać, że nie jest to zwykły samochód. Przyciągający oko styl i atrakcyjny wygląd zostały zainspirowane naszą doskonałą filozofią projektową KODO – Dusza ruchu.

Płynne linie wysmukłej, muskularnej sylwetki samochodu sugerują wewnętrzną moc i utajoną energię, które tylko czekają na uwolnienie. Jej dynamiczna osobowość i radość życia sprawiają, że Mazda2 z łatwością przyciąga uwagę i zdobywa wielbicieli.

mazda2 2015 red headlights wing mirror
mazda2 2015 red headlights wing mirror

Stylistyka KODO

Połączenie dynamicznego, sportowego stylu i najwyższej jakości wykonania.

mazda2 2015 skyactive back red

TECHNOLOGIA SKYACTIV

Siła napędowa lepszych osiągów, lepszej przyczepności i oszczędności paliwa.

mazda2 2015 mzd sat nav connect

MZD Connect

Wszystko masz w zasięgu ręki.

mazda2 2015 i-active sense red

i-ACTIVSENSE

Poczucie bezpieczeństwa i zaufanie w każdej trasie.

Kolory Obejrzyj dostępne kolory z różnych ujęć

Galeria Poznaj szczegóły z każdej perspektywy

Dostępne wersje Wybierz samochód, który Ci odpowiada

< <

All-new Mazda2

All-new Mazda2 TVC

Dzień dobiega końca i zaczyna się prawdziwa przygoda!

Prawdziwi śmiałkowie nigdy nie odpoczywają. Sprawdź, jak nowa Mazda2 zainspirowała surferów, by nocą stawili czoła oceanowi.

car
car

upquote I never did anything like this, with the lights, and the surfboards and the wetsuits... downquote

Laura Crane

International Surfer

* Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 3,4 do 4,9 l/100 km oraz od 89 do 115 g/km.

Samochód Mazda2 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234YF o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

  

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.