Mazda2 IPM

Dynamiczna i zwinna Mazda2 daje niezastąpioną przyjemność z prowadzenia

 

Mazda2 nie ma sobie równych, jeśli chodzi o stylistykę i radość z prowadzenia. Nieodłącznym elementem każdej Mazdy jest filozofia Jinba Ittai – uczucie jedności z samochodem, niczym jeźdźca z jego koniem. Ta intymna więź między Tobą a Mazdą2 umacnia się z każdym kolejnym kilometrem drogi, czy to w mieście, czy na krętych szosach. Wrażenie perfekcyjnej harmonii dodatkowo potęgują najnowsze technologie Mazdy: SKYACTIV oraz SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS

 

 

Sportowy charakter i wyszukana stylistyka KODO – Dusza ruchu sprawiają, że pomimo niewielkich wymiarów Mazda2 robi naprawdę duże wrażenie. Lekka, bezkompromisowa konstrukcja Mazdy2 kryje w sobie niezwykle oszczędny silnik, innowacyjne technologie bezpieczeństwa i znakomite osiągi. Całość dopełnia zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy MZD Connect. Jazda samochodem jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

 

 

Oszczędny silnik, znakomite osiągi

Zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy

Innowacyjne technologie bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE

Wysokiej klasy wnętrze zaprojektowane z myślą o Tobie

Prędkość maksymalna: 188 km/h*

Przyspieszenie: 0-100 km/h w 9,7 sekundy*

Zużycie paliwa: 5,7-5,9 l/100 km**

Emisja CO2: 124-133 g/km**

 

*Wartości podane dla silnika 1.5 SKY-G 90KM 5MT

**Wartości minimalne i maksymalne dla  całej gamy modeli (cykl mieszany). Pojazdy homologowane w zgodzie z nowym cyklem pomiarowym WLTP Rozporządzenie (UE) 2017/1151; Rozporządzenie (UE) 715/2007.

Nagrody Wyróżnienie w dziedzinie osiągów i innowacyjnej stylistyki

Innowacja Oto dlaczego Mazda2 jest tak wyjątkowa

STYLISTYKA

Nawiązująca do filozofii KODO – Dusza ruchu efektowna linia nadwozia idealnie podkreśla dynamiczny charakter Mazdy2, a eleganckie rysy i muskularna sylwetka sprawiają, że obok tego samochodu nie da się przejść obojętnie. Dzięki zaprojektowanej z myślą o kierowcy stylowej kabinie samochód zdaje się stanowić część człowieka. Wnętrze jest wykończone niezwykle kunsztownie, począwszy od nowego koła kierownicy, poprzez kolorowy wyświetlacz Head-up i fotele z kolorowymi wstawkami po konsolę środkową i panel wskaźników. Wystarczy spojrzeć na Mazdę2, aby zapragnąć zasiąść za jej kierownicą.

STYLISTYKA

KODO – Dusza ruchu: wyjątkowa stylistyka, ekscytująca konstrukcja

OSIĄGI

Technologia SKYACTIV: pewność prowadzenia, sportowe osiągi, komfortowa jazda

SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

MZD Connect: kontakt z drogą, kontakt ze światem

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Zaawansowane technologie bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE: inteligentna ochrona w trudnych sytuacjach

Kolorystyka Zapoznaj się dokładnie z paletą kolorów

Galeria Przyjrzyj się szczegółom z każdej perspektywy

car
car

upquote Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam. Samochód i kierowca w doskonałej harmonii. downquote

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją rynkową. Kolory oraz niektóre elementy wyposażenia zewnętrznego i/lub wewnętrznego przedstawione na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

*Pojazdy są homologowane zgodnie z nowa procedurą homologacji typu WLTP [Światowa Zharmonizowana Procedura Testów Pojazdów Lekkich] Rozp. (UE) 2017/1151; Rozp. (WE) 715/2007. Dla zapewnienia porównywalności wskazane wartości są wartościami NEDC – wartościami określanymi zgodnie z Rozp. wykonawczym (UE) 2017/1153.