Mazda2 IPM

Dynamiczna i zwinna Mazda2 daje niezastąpioną przyjemność z prowadzenia

 

Mazda2 nie ma sobie równych, jeśli chodzi o stylistykę i radość z prowadzenia. Nieodłącznym elementem każdej Mazdy jest filozofia Jinba Ittai – uczucie jedności z samochodem, niczym jeźdźca z jego koniem. Ta intymna więź między Tobą a Mazdą2 umacnia się z każdym kolejnym kilometrem drogi, czy to w mieście, czy na krętych szosach. Wrażenie perfekcyjnej harmonii dodatkowo potęgują najnowsze technologie Mazdy: SKYACTIV oraz SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS

 

 

Sportowy charakter i wyszukana stylistyka KODO – Dusza ruchu sprawiają, że pomimo niewielkich wymiarów Mazda2 robi naprawdę duże wrażenie. Lekka, bezkompromisowa konstrukcja Mazdy2 kryje w sobie niezwykle oszczędny silnik, innowacyjne technologie bezpieczeństwa i znakomite osiągi. Całość dopełnia zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy MZD Connect. Jazda samochodem jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

 

 

Oszczędny silnik, znakomite osiągi

Zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy

Innowacyjne technologie bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE

Wysokiej klasy wnętrze zaprojektowane z myślą o Tobie

Prędkość maksymalna: 200 km/h*

Przyspieszenie: 100 km/h w 8,7 sekundy*

Zużycie paliwa: 3,4 l/100 km**

Emisja CO2: 89 g/km**

 

*Dane dotyczą wersji z silnikiem SKYACTIV-G 115 KM 1.5, 6MT

*Dane dotyczą wersji z silnikiem SKYACTIV-G 90 KM 1.5, 5MT

car
car

upquote Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam. Samochód i kierowca w doskonałej harmonii. downquote

Nagrody Wyróżnienie w dziedzinie osiągów i innowacyjnej stylistyki

Innowacja Oto dlaczego Mazda2 jest tak wyjątkowa

STYLISTYKA

Nawiązująca do filozofii KODO – Dusza ruchu efektowna linia nadwozia idealnie podkreśla dynamiczny charakter Mazdy2, a eleganckie rysy i muskularna sylwetka sprawiają, że obok tego samochodu nie da się przejść obojętnie. Dzięki zaprojektowanej z myślą o kierowcy stylowej kabinie samochód zdaje się stanowić część człowieka. Wnętrze jest wykończone niezwykle kunsztownie, począwszy od nowego koła kierownicy, poprzez kolorowy wyświetlacz Head-up i fotele z kolorowymi wstawkami po konsolę środkową i panel wskaźników. Wystarczy spojrzeć na Mazdę2, aby zapragnąć zasiąść za jej kierownicą.

STYLISTYKA

KODO – Dusza ruchu: wyjątkowa stylistyka, ekscytująca konstrukcja

OSIĄGI

Technologia SKYACTIV: pewność prowadzenia, sportowe osiągi, komfortowa jazda

SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

MZD Connect: kontakt z drogą, kontakt ze światem

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Zaawansowane technologie bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE: inteligentna ochrona w trudnych sytuacjach

Kolorystyka Zapoznaj się dokładnie z paletą kolorów

Galeria Przyjrzyj się szczegółom z każdej perspektywy

* Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 4,5 do 4,9 l/100 km oraz od 105 do 115 g/km.
Samochód Mazda2 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234YF o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.