„mazda mx-5” stylistyka mazdy „nowa mazda mx-5” konstrukcja mazdy „mazda kodo — dusza ruchu”

Zniewalająca stylistyka i charakter

 

Dopracowaliśmy zastosowaną w modelu MX-5 filozofię KODOtak aby jeszcze bardziej cieszyła zmysły. Najnowszy kolor nadwozia Soul Red Crystal cechuje dynamika i energia, która uwydatnia piękny, a zarazem silny charakter samochodu. Eleganckie i opływowe kształty idealnie łączą nadwozie z wnętrzem pojazdu, nadając całej konstrukcji spójności. 

 

Stylowe wnętrze dopracowano w każdym szczególe – począwszy od sportowych foteli po ergonomiczny układ kokpitu. Mazdę MX-5 zaprojektowano z myślą o dynamice i czerpaniu przyjemności z jazdy.

  • Klasyczny kabriolet

   Klasyczny kabriolet

   Mazda MX-5 posiada klasyczne kształty lekkiego, sportowego kabrioletu. Fotele są nieco przesunięte do tyłu, a z przodu pojazdu rozciąga się długa, niska maska.

    

   Zwarta i muskularna sylwetka oraz opływowa linia nadwozia modelu MX-5 to gwarancja fascynujących wrażeń z jazdy.

   Klasyczny kabriolet

  • „wnętrze mazdy MX-5” czerwone siedzenie kierowcy mazdy MX-5 „nowa mazda MX-5

   Jinba-Ittai: poczucie jedności

   Trudno opisać tę wyjątkową więź między kierowcą a Mazdą MX-5. Trzeba to po prostu poczuć podczas jazdy. Wnętrze pojazdu zaciera wszelkie optyczne granice między elementami wewnętrznymi a nadwoziem, tworząc wrażenie pełnej spójności, jak gdyby cała konstrukcja od zawsze była jednym elementem.

   Jinba-Ittai: poczucie jedności

  • „nowa mazda mx-5” skórzany chwyt mazdy „kierownica mazdy” wnętrze mazdy „jinba ittai”

   Wygląd koła kierownicy

   Koło kierownicy zostało obszyte czarną skórą z czerwonymi wstawkami i jest bardzo przyjemne w dotyku. Kierownica dobrze leży w dłoniach, co umożliwia szybkie i komfortowe obracanie kołem nawet na krętych drogach.

    

   Przyciski umieszczono na chromowanych ramionach kierownicy, w zasięgu dłoni kierowcy.

   Wygląd koła kierownicy

  • „nowa mazda mx-5” wygląd tyłu mazdy „światła tylne mazdy” stylistyka kodo

   Stylistyka części tylnej

   Muskularne nadkola i wyraziste błotniki optycznie powiększają sylwetkę, z kolei smukłe narożniki i boki sprawiają, że nadwozie zachowuje swój kompaktowy wygląd.

    

   Dzięki nieskomplikowanym rozwiązaniom stylistycznym udało się ponadto zwiększyć pojemność bagażnika.

   Stylistyka części tylnej

  * Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

   

  Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

   

  Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

   

  W zależności od wersji samochodu Mazda MX-5 średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 6,0 do 6,9 l/100 km oraz od 139 do 161 g/km.

   

  Samochód Mazda MX-5 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234YF o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

   

  Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

    

  Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.