Ekonomiczna jazda i dynamiczne osiągi

 

Wielokrotnie nagradzana Mazda CX-5 kontynuuje swoją ewolucję jako najlepszy kompaktowy SUV. Nowe, eleganckie elementy wykończenia o stylistyce KODO — Dusza ruchu podkreślają wrażenie najwyższej jakości i odczucia płynące z jazdy. Unikatowe linie nadwozia CX-5 można teraz podziwiać w nowym kolorze Sonic Silver Metallic — jednym z dziewięciu dostępnych kolorów nadwozia.


Technologia SKYACTIV zapewnia nadzwyczajne osiągi i prowadzenie, nie powodując przy tym wzrostu zużycia paliwa. CX-5 to nie tylko radość z jazdy, ale również spokój ducha dzięki systemom i-ACTIVSENSE. Natomiast innowacyjny system MZD Connect zapewniający łączność z urządzeniami przenośnymi umożliwia dostęp do wszystkiego, co potrzebne — od muzyki po wskazówki nawigacji.

119–165 g/km¹

Emisja CO2

4,6–7,2 l/100 km

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym

Najważniejsze cechy Odkryj detale kryjące się pod powierzchnią

car
car

upquote Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam. Samochód i kierowca w doskonałej harmonii. downquote

Nagrody

Jaki kolor lubisz?

Wyraź swój charakter

Skonfiguruj własny samochód
 • Sonic Silver swatch
  Sonic Silver
  slider
 • Titanium Flash swatch
  Titanium Flash
  slider
 • Soul Red swatch
  Soul Red
  slider
 • Crystal White Pearl swatch
  Crystal White Pearl
  slider
 • Deep Crystal Blue swatch
  Deep Crystal Blue
  slider
 • Jet Black swatch
  Jet Black
  slider
 • Metropolitan Grey swatch
  Meteor Grey
  slider
 • Blue Reflex swatch
  Blue Reflex
  slider
 • Arctic White swatch
  Arctic White
  slider
 • Sonic Silver

Który samochód Ci odpowiada? Stwórz styl, który odpowiada Tobie i Twoim potrzebom

1Typ nadwozia

2Wersja

3Silnik i skrzynia biegów

Niespodzianka, która zatrzyma każdego!

Hollywoodzki reżyser, sześciu kierowców-kaskaderów i epicki, zsynchronizowany występ na słonym jeziorze. Jednak prawdziwe życie to nie film: nigdy nie wiadomo, dokąd zawiedzie Cię droga. Zobacz, dokąd droga zaprowadziła sześć naszych Mazd CX-5.

car
car

upquote Sześć samochodów Mazda CX-5, śmiałe wyzwanie i nieoczekiwany postój downquote

* Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

¹Mazda CX-5 2.2 Diesel 150 KM (napęd 4x2 z 6-biegową ręczną skrzynią biegów) 

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Samochód Mazda jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFC-134A o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.