Mazda CX-3 | Mazda Polska
Mazda CX-3

Wygląd, który fascynuje. Jakość prowadzenia, która uzależnia.

 

Niepowtarzalny kompaktowy Crossover – Mazda CX-3 – został zaprojektowany i skonstruowany, aby złożyć hołd najczystszej radości z prowadzenia. Wielokrotnie nagradzana technologia SKYACTIV zapewnia bezkompromisowe osiągi, dynamikę, precyzję prowadzenia i sprawia, że CX-3 sprawdzi się w miejskiej dżungli tak samo doskonale jak na wiejskich drogach. Stworzenie Jinba Ittai – więzi między kierowcą a samochodem – jest możliwe dzięki technologii SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS, która dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. 

 

 

Połączenie stylistyki KODO – Dusza ruchu oraz innowacyjnych rozwiązań takich jak system MZD Connect odzwierciedla naszą filozofię polegającą na umieszczeniu człowieka w centrum uwagi oraz dbaniu o wysoką jakość tworzonego ręcznie wnętrza. Oto samochód, który zapewnia wysoki komfort oraz niesamowite osiągi.

 

 

Sportowe osiągi, precyzyjny układ kierowniczy i technologia G - Vectoring Control

Porywająca stylistyka zaprojektowana z myślą o człowieku

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE

Funkcje łączności i zaprojektowana na nowo kierownica*

Prędkość maksymalna: 200 km/h*

Przyspieszenie: od 0 do 100 km/h w 8,7 s*

Zużycie paliwa: 4,6 l/100 km**

Emisja CO2: nawet 123 g/km**

 

* Podane wartości dotyczą Mazdy CX-3 2017 2.0 SKY-G 150 KM 6MT 4×4 i-ELOOP

** Podane wartości dotyczą Mazdy CX-3 2017 1.5 SKY-D 105 KM 6MT 4×4. Podane zużycie paliwa w cyklu pozamiejskim.

CX-3

CX_3

car
car

upquote Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam. Samochód i kierowca w doskonałej harmonii. downquote

Nagrody Wyróżnienie w dziedzinie niespotykanych osiągów i innowacyjnej stylistyki

Mazda CX-3 została wyróżniona nagrodą Red Dot Design przyznawaną za wysoką jakość projektu. Międzynarodowe jury przyznaje tę nagrodę jedynie projektom znacznie wyróżniającym się spośród innych swoim wyjątkowym wzornictwem.

Innowacje Oto dlaczego CX-3 jest tak wyjątkowa

STYLISTYKA

Elegancja i piękno filozofii projektowej KODO – Dusza ruchu stanowią prawdziwe odzwierciedlenie Jinba Ittai, emocjonalnej więzi łączącej samochód i kierowcę. Zaprojektowana z myślą o kierowcy, począwszy od stylistyki zewnętrznej aż po przestronne wnętrze, wyposażona w kolorowy wyświetlacz head-up oraz ogrzewaną kierownicę, zapewnia niedoścignioną przyjemność z jazdy. Płynne linie i charakterystyczne, wyraziste proporcje Mazdy CX-3 pozwolą Ci wyrazić siebie i sprawią, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.

STYLISTYKA

KODO – Dusza ruchu: dynamika, sportowy wygląd i doskonała jakość wykonania.

OSIĄGI

Technologia SKYACTIV zapewnia precyzję prowadzenia i bezkompromisowo niskie zużycie paliwa.

SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

MZD Connect: intuicyjny dostęp do rozrywki i ważnych informacji.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Zaawansowane funkcje i-ACTIVSENSE zapewniają bezpieczeństwo na drodze.

Kolorystyka Zapoznaj się dokładnie z paletą kolorów

Galeria Przyjrzyj się szczegółom z każdej perspektywy

car
car

upquote Niezależnie od wyzwań, jakie stawia przed Tobą droga, z układem AWD i-ACTIV zawsze zachowujesz pełną kontrolę downquote

* Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 4,7 do 6,4 l/100 km oraz od 123 do 150 g/km.
Samochód Mazda CX-3 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234YF o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.