Mazda CX-3

Wygląd, który fascynuje. Jakość prowadzenia, która uzależnia.

 

Niepowtarzalny kompaktowy Crossover – Mazda CX-3 – został zaprojektowany i skonstruowany, aby złożyć hołd najczystszej radości z prowadzenia. Wielokrotnie nagradzana technologia SKYACTIV zapewnia bezkompromisowe osiągi, dynamikę, precyzję prowadzenia i sprawia, że CX-3 sprawdzi się w miejskiej dżungli tak samo doskonale jak na wiejskich drogach. Stworzenie Jinba Ittai – więzi między kierowcą a samochodem – jest możliwe dzięki technologii SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS, która dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. 

 

 

Połączenie stylistyki KODO – Dusza ruchu oraz innowacyjnych rozwiązań takich jak system MZD Connect odzwierciedla naszą filozofię polegającą na umieszczeniu człowieka w centrum uwagi oraz dbaniu o wysoką jakość tworzonego ręcznie wnętrza. Oto samochód, który zapewnia wysoki komfort oraz niesamowite osiągi.

 

 

Sportowe osiągi, precyzyjny układ kierowniczy i technologia G - Vectoring Control

Porywająca stylistyka zaprojektowana z myślą o człowieku

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE

Funkcje łączności i zaprojektowana na nowo kierownica*

Prędkość maksymalna: 200 km/h*

Przyspieszenie: od 0 do 100 km/h w 8,7 s*

Zużycie paliwa: 4,6 l/100 km**

Emisja CO2: nawet 123 g/km**

 

* Podane wartości dotyczą Mazdy CX-3 2017 2.0 SKY-G 150 KM 6MT 4×4 i-ELOOP

** Podane wartości dotyczą Mazdy CX-3 2017 1.5 SKY-D 105 KM 6MT 4×4. Podane zużycie paliwa w cyklu pozamiejskim.

CX-3

CX_3

car
car

upquote Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam. Samochód i kierowca w doskonałej harmonii. downquote

Nagrody Wyróżnienie w dziedzinie niespotykanych osiągów i innowacyjnej stylistyki

Mazda CX-3 została wyróżniona nagrodą Red Dot Design przyznawaną za wysoką jakość projektu. Międzynarodowe jury przyznaje tę nagrodę jedynie projektom znacznie wyróżniającym się spośród innych swoim wyjątkowym wzornictwem.

Test porównawczy

W segmencie crossoverów zrobiło się naprawdę ciasno! Aby ułatwić kierowcom wybór, redaktorzy tygodnika „Motor” przygotowali zestawienie dwóch przedstawicieli tego popularnego gatunku. Dziennikarze stawiają na Mazdę, której największe atuty to wyjątkowy komfort jazdy i znakomite prowadzenie. Za tak świetne wrażenia odpowiada przede wszystkim szybko reagująca skrzynia biegów z niezależnym trybem ręcznym oraz harmonijny, dobrze zestrojony układ jezdny. Na korzyść CX-3 przemawia też bogate wyposażenie (w standardzie m.in. napęd 4x4, tempomat, asystent pasa ruchu, asystent hamowania, oświetlenie LED, automatyczna klimatyzacja, ekran head-up, podgrzewane fotele, radio MP3/CD, złącze USB). Redaktorzy docenili również funkcjonalne, dobrze wyciszone i stylowe wnętrze oraz nowoczesny design.

 

Czytaj cały artykuł

Innowacje Oto dlaczego CX-3 jest tak wyjątkowa

STYLISTYKA

Elegancja i piękno filozofii projektowej KODO – Dusza ruchu stanowią prawdziwe odzwierciedlenie Jinba Ittai, emocjonalnej więzi łączącej samochód i kierowcę. Zaprojektowana z myślą o kierowcy, począwszy od stylistyki zewnętrznej aż po przestronne wnętrze, wyposażona w kolorowy wyświetlacz head-up oraz ogrzewaną kierownicę, zapewnia niedoścignioną przyjemność z jazdy. Płynne linie i charakterystyczne, wyraziste proporcje Mazdy CX-3 pozwolą Ci wyrazić siebie i sprawią, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.

STYLISTYKA

KODO – Dusza ruchu: dynamika, sportowy wygląd i doskonała jakość wykonania.

OSIĄGI

Technologia SKYACTIV zapewnia precyzję prowadzenia i bezkompromisowo niskie zużycie paliwa.

SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

MZD Connect: intuicyjny dostęp do rozrywki i ważnych informacji.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Zaawansowane funkcje i-ACTIVSENSE zapewniają bezpieczeństwo na drodze.

Kolorystyka Zapoznaj się dokładnie z paletą kolorów

Galeria Przyjrzyj się szczegółom z każdej perspektywy

* Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 4,7 do 6,4 l/100 km oraz od 123 do 150 g/km.
Samochód Mazda CX-3 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234YF o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.