CX-5

Razem przed siebie

 

Poznaj nowy poziom przyjemności z jazdy nową Mazdą CX-5. Całkowicie zmienione wnętrze i sylwetka powodują, że ten kompaktowy SUV jest nie tylko wygodny, lecz przede wszystkim zapewnia niespotykane wrażenia z jazdy. Mazdę CX-5 stworzyliśmy z myślą o przyjemności prowadzenia. Poczucie Jinba Ittai – wyjątkowej więzi łączącej człowieka z samochodem – towarzyszy kierowcy oraz pasażerom podczas każdej podróży.

 

Stylistyka KODO oraz niepowtarzalny kunszt wykonania powodują, że kształt nadwozia – szczególnie w nowym, żywiołowym kolorze Soul Red Crystal – prezentuje się doskonale. Przestronne, stworzone z myślą o człowieku wnętrze jest ciche, dopracowane do perfekcji i zaskakująco wygodne dla kierowcy i pasażerów. Rodzina i znajomi z pewnością docenią te walory podczas długich podróży. Zaawansowana technologia bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE pozwala wszystkim na zrelaksowanie się i czerpanie czystej radości z jazdy. Ciesz się niespotykaną radością z prowadzenia. 

 

 

Nowy kolor premium Soul Red Crystal

Nowy wyświetlacz Head-up z funkcją rozpoznawania znaków drogowych

Nowe wnętrze stworzone z myślą o kierowcy

Doskonałe prowadzenie i precyzyjny układ kierowniczy dzięki technologii G-Vectoring Control.

Napęd na cztery koła i-ACTIV AWD

Prędkość maksymalna: 208 km/h*

Przyspieszenie: 100 km/h w 9,0 sekund*

Zużycie paliwa: 5,0–6,8 l/100 km**

Emisja CO2: 132–159 g/km**

 

* Wartości odnoszą się do nowej Mazdy CX-5 SKYACTIV-D 2,2 (175 KM) z napędem na cztery koła i 6-biegową skrzynią manualną

** Wartości minimalne i maksymalne dla całej gamy modeli

Innowacja Oto dlaczego Mazda CX-5 jest tak wyjątkowa

Galeria Przyjrzyj się szczegółom z każdej perspektywy

Stylistyka KODO

Poznaj sposób, w jaki Mazda tworzy samochody odzwierciedlające dynamiczne piękno życia

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE dba o Twoje bezpieczeństwo na drodze, pozwalając Ci zrelaksować się i cieszyć jazdą

Dowiedz się więcej

* Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 5,0 do 6,6 l/100 km oraz od 132 do 159 g/km.Samochód Mazda CX-5 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234YF o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.