CX-5

Razem przed siebie

 

Poznaj nowy poziom przyjemności z jazdy Mazdą CX-5. Całkowicie zmienione wnętrze i sylwetka powodują, że ten kompaktowy SUV jest nie tylko wygodny, lecz przede wszystkim zapewnia niespotykane wrażenia z jazdy. Mazdę CX-5 stworzyliśmy z myślą o przyjemności prowadzenia. Poczucie Jinba Ittai – wyjątkowej więzi łączącej człowieka z samochodem – towarzyszy kierowcy oraz pasażerom podczas każdej podróży.

 

Stylistyka KODO oraz niepowtarzalny kunszt wykonania powodują, że kształt nadwozia – szczególnie w nowym, żywiołowym kolorze Soul Red Crystal – prezentuje się doskonale. Przestronne, stworzone z myślą o człowieku wnętrze jest ciche, dopracowane do perfekcji i zaskakująco wygodne dla kierowcy i pasażerów. Rodzina i znajomi z pewnością docenią te walory podczas długich podróży. Zaawansowana technologia bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE pozwala wszystkim na zrelaksowanie się i czerpanie czystej radości z jazdy. Ciesz się niespotykaną radością z prowadzenia. 

 

 

Nowy kolor premium Soul Red Crystal

Nowy wyświetlacz Head-up z funkcją rozpoznawania znaków drogowych

Nowe wnętrze stworzone z myślą o kierowcy

Doskonałe prowadzenie i precyzyjny układ kierowniczy dzięki technologii G-Vectoring Control.

Napęd na cztery koła i-ACTIV AWD

Prędkość maksymalna: 208 km/h*

Przyspieszenie: 100 km/h w 9,0 sekund*

Zużycie paliwa: 5,9–8,3 l/100 km**

Emisja CO2: 154–192g/km**

 

* Wartości odnoszą się do Mazdy CX-5 SKYACTIV-D 2,2 (184 KM) z napędem na cztery koła i 6-biegową skrzynią manualną

**Wartości minimalne i maksymalne dla  całej gamy modeli (cykl mieszany). Pojazdy homologowane w zgodzie z nowym cyklem pomiarowym WLTP Rozporządzenie (UE) 2017/1151; Rozporządzenie (UE) 715/2007.

Test Mazdy CX-5

W październikowym wydaniu "Auto, motor, sport" ukazał się test Mazdy CX-5

 

Z KUCHNI JAPOŃSKIEJ

Weź ogromną, funkcjonalną kabinę z wygodnymi fotelami, technologie z zakresu bezpieczeństwa i komfortu, mdodaj precyzyjne mechanizmy oraz oszczędny silnik i wszystko gustownie opakuj. Być może nie jest to przepis na danie, które zmieni kulinarne oblicze świata, ale na pewno wielu będzie chciało go spróbować...

 

Czytaj cały artykuł

Innowacja Oto dlaczego Mazda CX-5 jest tak wyjątkowa

Kolorystyka Zapoznaj się dokładnie z paletą kolorów

Galeria Przyjrzyj się szczegółom z każdej perspektywy

car
car

upquote Niezależnie od wyzwań, jakie stawia przed Tobą droga, z układem AWD i-ACTIV zawsze zachowujesz pełną kontrolę downquote

Stylistyka KODO

Poznaj sposób, w jaki Mazda tworzy samochody odzwierciedlające dynamiczne piękno życia

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE dba o Twoje bezpieczeństwo na drodze, pozwalając Ci zrelaksować się i cieszyć jazdą

Dowiedz się więcej

*Pojazdy homologowane w zgodzie z nowym cyklem pomiarowym WLTP Rozporządzenie (UE) 2017/1151; Rozporządzenie (UE) 715/2007.

Aby zapewnić porównywalność, wartości te są danymi cyklu NEDC, określonymi zgodnie z rozporządzeniem wykonawczym (UE) 2017/1153.