Mazda CX-3 2018

PRZEŁOMOWE TECHNOLOGIE SKYACTIV

 

Nasi inżynierowie nieustannie usprawniają nasze rozwiązania, ponieważ stawianie sobie nowych wyzwań leży w naszej naturze. Z tego właśnie powodu Mazda CX-3 jest wyposażona w udoskonaloną technologię SKYACTIV, dzięki czemu oferuje niedoścignioną oszczędność paliwa, niższą emisję oraz wyjątkowe bezpieczeństwo – nie rezygnując z doskonałych osiągów. Lekkie, a jednocześnie sztywne nadwozie nowego modelu CX-3 błyskawiczne reaguje na polecenia kierowcy, a precyzyjne przeniesienie napędu gwarantuje doskonałą kontrolę.

  • Silniki SKYACTIV

   Silniki SKYACTIV

   Wydajne i trwałe silniki SKYACTIV to odpowiedź Mazdy na wysilone, doładowane jednostki napędowe pod maskami konkurentów. Lekkie nadwozie zapewnia zwrotność, a dzięki zastosowaniu stali o wysokiej wytrzymałości jest wyjątkowo sztywne i bezpieczne. Trwałość i dynamika, niska masa i bezpieczeństwo, technologie SKYACTIV łączą w sobie pozornie przeciwstawne korzyści.

   Silniki SKYACTIV

  • Komfort podróżowania

   Komfort podróżowania

   Dzięki podwoziu SKYACTIV-CHASSIS, prowadzenie samochodu daje kierowcy poczucie kontroli i komfortu. Najnowsze silniki SKYACTIV generują wyższy moment obrotowy i zapewniają niższe spalanie, nie odbierając kierowcy przyjemności z prowadzenia.

   Komfort podróżowania

  • Matrycowe reflektory diodowe

   Matrycowe reflektory diodowe

   Diodowe reflektory LED skutecznie rozproszą nocny mrok. Zastosowanie emitujących światło diod w miejsce tradycyjnych żarówek halogenowych lub żarników ksenonowych bezpośrednio przekłada się na polepszenie widoczności i bezpieczeństwo.

   Matrycowe reflektory diodowe

  • Wyciszone wnętrze

   Komfortowe wnętrze

   Wnętrze zaprojektowane z myślą o kierowcy zostało dopracowane z najwyższą precyzją: nowy centralny podłokietnik, hamulec elektromechaniczny, idealnie wyprofilowane fotele, nowe wykończenia drzwi oraz ramki nawiewów klimatyzacji. Mazda CX-3 to połączenie elegancji i komfortu, pozwala cieszyć się prawdziwą przyjemnością z prowadzenia.

   Komfortowe wnętrze

  • AKTYWNY TEMPOMAT MRCC

   AKTYWNY TEMPOMAT MRCC

   Adaptacyjny tempomat MRCC samoczynnie utrzyma odstęp od poprzedzającego pojazdu, zwiększając Twoje bezpieczeństwo podczas nużącej podróży. Zwalnia kiedy inny samochód zajedzie drogę i automatycznie przyspiesza do ustalonej prędkości gdy droga będzie wolna.

   AKTYWNY TEMPOMAT MRCC

  • BEZPIECZEŃSTWO W STANDARDZIE

   BEZPIECZEŃSTWO W STANDARDZIE

   Mazda CX-3 jest wyposażona w najnowsze technologie bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE, które pozwalają kierowcy na cieszyć się wszystkim, co ten piękny samochód ma do zaoferowania. i-ACTIVSENSE to zestaw funkcji wykorzystujących czujniki i kamery do nieustannego monitorowania otoczenia oraz zwiększania ochrony. Umożliwia kierowcy zachowanie kontroli i pozwala czerpać przyjemność z każdego pokonanego kilometra.

   BEZPIECZEŃSTWO W STANDARDZIE

  • POCZUJ JEDNOŚĆ

   POCZUJ JEDNOŚĆ

   System G-Vectoring Control w inteligentny sposób przenosi napęd i rozdziela moment obrotowy między kołami, poprawiając charakterystykę prowadzenia samochodu i właściwości jezdne.

   POCZUJ JEDNOŚĆ

  • i-ACTIV AWD

   i-ACTIV AWD

   Mazda CX-3 zdobyła uznanie w Polsce szczególnie wśród osob, które chcą podróżować niezależnie od rodzaju drogi czy pogody za oknem. Właśnie dlatego Mazda CX-3 jest dziś najpopularniejszym w Polsce miejskim SUV-em 4x4.

   i-ACTIV AWD

  Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją rynkową. Kolory oraz niektóre elementy wyposażenia zewnętrznego i/lub wewnętrznego przedstawione na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

   

  Emisja CO2 w cyklu mieszanym*:
  141 g/km dla wersji z benzynowym silnikiem 2,0 SKYACTIV-G o mocy 121 KM, 6-stopniową przekładnią manualną oraz napędem na dwa koła 

  141 g/km dla wersji z benzynowym silnikiem 2,0 SKYACTIV-G o mocy 121 KM, 6-stopniową przekładnią automatyczną oraz napędem na dwa koła

  160 g/km dla wersji z benzynowym silnikiem 2,0 SKYACTIV-G o mocy 150 KM, 6-stopniową przekładnią manualną oraz napędem na obie osie 

  152 g/km dla wersji z benzynowym silnikiem 2,0 SKYACTIV-G o mocy 150 KM i 5-stopniową przekładnią automatyczną oraz napędem na cztery koła 

  114 g/km dla wersji z wysokoprężnym silnikiem 1,8 SKYACTIV-D o mocy 115 KM, 6-stopniową przekładnią manualną oraz napędem na 2 koła 

  126 g/km dla wersji z wysokoprężnym silnikiem 1,8 SKYACTIV-D o mocy 115 KM, 6-stopniową przekładnią manualną oraz napędem na cztery koła 

  137 g/km dla wersji z wysokoprężnym silnikiem 1,8 SKYACTIV-D o mocy 115 KM, 6-stopniową przekładnią manualną oraz napędem na cztery koła

  *Pojazdy homologowane w zgodzie z nowym cyklem pomiarowym WLTP Rozporządzenie (UE) 2017/1151; Rozporządzenie (WE) 715/2007.

  Aby zapewnić porównywalność, wartości te są danymi cyklu NEDC, określonymi zgodnie z rozporządzeniem wykonawczym (UE) 2017/1153.

  Podane wartości zużycia paliwa pochodzą z oficjalnych wyników testów laboratoryjnych, regulowanych przepisami UE. Są one podawane wyłącznie w celach porównawczych i mogą nie odzwierciedlać rzeczywistych wyników podczas jazdy.