Mazda dla firm
Samochody Mazda

Dlaczego Mazda?

Wybierz samochód flotowy dla swojej firmy

 

Samochody służbowe Mazda gwarantują lepsze parametry w standardzie, a także niższą emisję spalin i mniejsze koszty dla Twojej firmy. Oprócz tego jest jeszcze pierwszorzędny serwis posprzedażny, którym się szczycimy. A dzięki wielu czynnikom składającym się na wysoką wartość ponownej sprzedaży naszych aut, dostrzeżesz korzyści płynące z posiadania samochodów flotowych Mazdy.

Wysoka wartość rezydualna – co za tym stoi? 


Niezawodność i jakość wykonania

Jesteśmy dumni z kunsztu, z jakim wykonane są nasze samochody. Znakomite wyniki w niezależnych testach niezawodności są świadectwem perfekcji wykonania samochodów flotowych marki Mazda. Jakość wykonania jest jednym z czynników decydujących o niskich kosztach utrzymania floty samochodowej spod znaku Mazdy.

 

Doskonałe parametry i bezpieczeństwo

Wysoki standard i jakość wyposażenia naszych samochodów to kolejne z powodów, dla których cieszą się one powodzeniem na rynku wtórnym. Nowoczesne rozwiązania są standardem w samochodach firmowych marki Mazda. Najlepsze systemy bezpieczeństwa i korzystne stawki ubezpieczeniowe oznaczają również, że nasze samochody wolniej tracą na wartości niż porównywalne samochody flotowe.

 

Efektowny wygląd i lubiana stylistyka

Co ważne wytworna stylizacja naszych samochodów nadaje im ponadczasowo efektowny wygląd, dzięki czemu cieszą się popularnością na rynku wtórnym – to kolejny istotny czynnik do uwzględnienia przy zarządzaniu flotą.Korzystne i elastyczne opcje finansowania zakupu

Jeśli źródłem finansowania zakupu floty jest leasing, możesz mieć pewność, że miesięczne raty będą jednymi z najniższych na rynku.

 

Mniejsze wydatki na paliwo i niższa emisja CO2 

Nasze niezwykle wydajne silniki i ekologiczne technologie zmniejszają zużycie paliwa oraz emisję CO2. Dzięki temu wyraźnie obniżysz koszty cyklu życia floty, a kierowcom firmowych samochodów przysporzysz wymiernych korzyści finansowych.

 

Troszczymy się o serwis posprzedażny 

Będziesz pod wrażeniem jakości naszego serwisu posprzedażnego. Nie przestajemy troszczyć się o Ciebie i Twoje samochody flotowe, długo po oddaniu ich w Twoje ręce. Nasi dealerzy samochodów flotowych przechodzą specjalistyczne szkolenia i pogłębiają fachową wiedzę, aby jak najlepiej zadbać o Ciebie i Twoje samochody. Nasze relacje nie kończą się w dniu dostawy samochodów służbowych.

 


Zobacz naszą ofertę samochodów i wybierz samochód dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. floty samochodowej i uzyskaj informacje na temat sposobów finansowania, opodatkowania i kosztów cyklu życia.