Jazda próbna

Jazda próbna

Obowiązek informacyjny związany z przetwarzaniem danych przesłanych przez formularz zapisu na jazdę testową

Kto jest administratorem podanych przez Pana/Panią danych?

1. Wybrany przez Pana/Panią dealer Mazda („Dealer”) (tj. autoryzowany Dealer, którego dane kontaktowe znajdują się w wykazie zamieszczonym na stronie Mazda https://www.mazda.pl/forms-v2/znajdz-swojego-dealeraaso/);

2. Mazda Motor Logistics Europe Naamloze Vennootschap (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Willebroek, Belgia, prowadząca działalność gospodarczą w Polsce w formie oddziału przedsiębiorcy zagranicznego – Mazda Motor Logistics Europe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14B, 02-676 Warszawa („Mazda”).

Każdy z tych podmiotów jest odrębnym administratorem.

W jakim celu przetwarzamy Pana/Pani dane?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera i Mazda:

  1. w celu organizacji lub przeprowadzenia jazdy próbnej;
  2. w celach marketingowych, w szczególności w celu przeprowadzenia badania satysfakcji, marketingu bezpośredniego towarów i usług Mazda, a w przypadku, gdy administratorem jest Dealer, również marketingu bezpośredniego towarów i usług Dealera.

 

Jakie prawa Panu/Pani przysługują?

W przypadkach i na zasadach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

 

Czy ma Pan/Pani obowiązek podania danych?

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do organizacji i przeprowadzenia jazdy próbnej.

 

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach, które Pani/Panu przysługują na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych znajdują się pod linkiem.

Czysta przyjemność prowadzenia

Design Kodo

Czysta przyjemność prowadzenia

Dowiedz się więcej

Technologia

Maksymalna wydajność i osiągi bez kompromisów

Dowiedz się więcej
Stwórz swoją Mazdę

Konfigurator

Stwórz swoją Mazdę

Dowiedz się więcej
Obudź w sobie kierowcę

Mazda MX-5 RF

Obudź w sobie kierowcę

Dowiedz się więcej