Festiwal Tomorrowland

Tomorrowland

Tak jak samochód powinien stać się częścią człowieka, muzyka powinna być częścią jego duszy.

Mazda przedstawia: The Sound of Tomorrow.  

 

Uważamy, że samochód powinien być częścią człowieka. Koncepcja ta stanowi odzwierciedlenie naszej filozofii Jinba Ittai, która przejawia się we wszystkich naszych działaniach. Jeździec i koń porozumiewają się za pomocą uczuć. Stanowią jedność – są symbiotycznie połączeni i doskonale się rozumieją. Chcemy, by nasze samochody niemal intuicyjnie reagowały na działania kierowcy.

 

Wierzymy, że na podobnej zasadzie tworzą muzykę DJ-e – nawiązując emocjonalną więź z publicznością. Niepowtarzalne wrażenia towarzyszące prowadzeniu Mazdy można także odkryć dzięki muzyce.

 

Obserwuj tag #MazdaSounds i odkryj drogę do festiwalu Tomorrowland!

GaleriaDowiedz się więcejTOMORROWLAND

Energiczne bity i poczucie jedności: Tomorrowland to jedno z największych wydarzeń z gatunku muzyki tanecznej. Od 2005 roku festiwal przyciąga fanów i najlepszych wykonawców nie tylko z całego świata. Przez ostatnie cztery edycje konkursu International Dance Music Awards. Festiwal Tomorrowland był uznawany za „najlepsze wydarzenie muzyczne roku”. Festiwal symbolizuje najnowsze trendy reprezentowane przez gwiazdy muzyki elektronicznej oraz wizjonerskich twórców muzyki przyszłości. Tegoroczna edycja Tomorrowland, odbywająca się pod hasłem „The Elixir of Life”, z pewnością nie będzie wyjątkiem.

Festiwal Mazda Tomorrowland
Festiwal Mazda Tomorrowland

TOMORROWLAND

Tomorrowland jest jednym z największych festiwali muzyki tanecznej na świecie

Ambasador Mazdy na festiwalu Tomorrowland

LOST FREQUENCIES

Ambasadorem konkursu „Mazda Drives: The Sound of Tomorrow” jest DJ Lost Frequencies

Mazda partnerem festiwalu Tomorrowland

MAZDA I TOMORROWLAND

Mazda oraz organizator festiwalu Tomorrowland połączyli siły, by odkryć nowe talenty – najlepszych DJ-ów muzyki elektronicznej