tekst alternatywny

KOERU to nowy projekt crossovera Mazdy, który uosabia filozofię KODO – Dusza Ruchu. KOERU, oznacza „przekraczanie” lub „wychodzenie”, łączy energię, witalność, tworzy wartość przekraczającą utarte granice. Połączenie podstawowych wartości, którymi kierują się konstruktorzy Mazdy, z eleganckim, wyróżniającym się wzornictwem powoduje, że wielu kierowców ogląda się za Koeru z podziwem. Wyjątkowy aerodynamiczny kształt optymalizuje przepływ powietrza, aby zwiększyć stabilność pojazdu, szczególnie przy większych prędkościach. Jednocześnie specjalna technologia redukcji hałasu, wibracji i uciążliwości jazdy (Noise, Vibration and Harshness – NVH) przekłada się na płynniejszą i cichszą jazdę.

 

KOERU, zaprezentowany na targach Frankfurt Motor Show w 2015 roku, jest wyposażony w technologię SKYACTIV, system łączności MZD Connect i najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE. Szeroka sylwetka i niska, nachylona kabina prezentują się imponująco, podkreślając wrażenie szybkości i wielkości. Światła LED przywodzą na myśl błyszczące, niezłomne oczy dzikiego zwierzęcia. 

Mazda KOERU


Mazda KOERU łączy w sobie najnowsze osiągnięcia Mazdy w dziedzinie swojej autorskiej technologii SKYATCIV, systemów bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE i systemu multimedialnego MZD Connect.

Zaprezentowany model jest samochodem koncepcyjnym, niedostępnym w sprzedaży.