Aplikacje

Aplikacje

Skorzystaj z naszych darmowych aplikacji na smartfony. Dostarczają one wielu ważnych informacji, niezależnie od czasu i miejsca, w którym się znajdujesz.

Aplikacja My Mazda 

 

My Mazda to dostępna na smartfonach, niezwykle wygodna aplikacja on-line, która daje możliwość podglądu wszystkich ważnych dokumentów, w tym historii serwisowania samochodu i gwarancji. Ponadto, pozwala lokalizować najbliższych dealerów i serwisy Mazdy. Dzięki aplikacji masz dostęp do zapisanych w formie cyfrowej instrukcji oraz filmików instruktażowych, które w łatwy i szybki sposób pozwolą zapoznać się z obsługą samochodu. Aplikacja My Mazda może także przypominać o zbliżającym się przeglądzie okresowym, odłożonej wymianie części podlegających zużyciu eksploatacyjnemu, a w razie konieczności - umożliwi szybki kontakt z centrum Assistance.

 

Kto może skorzystać z aplikacji My Mazda?

 

Każdy, kto kupił nową lub używaną Mazdę jako osoba prywatna może założyć konto w My Mazda korzystając z tej strony lub przez aplikację na smartfonie. Usługa My Mazda jest obecnie niedostępna dla użytkowników samochodów zarejestrowanych na firmy. Zarejestruj się przez stronę lub zainstaluj aplikację na smartfonie i postępuj zgodnie z instrukcją.

 

Aplikacja jest dostępna dla systemu iOS (Apple) oraz Android, a rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut.

 

 

AppStore   Google play

My Mazda app