Zarejestruj się, aby dowiedzieć się więcej

NOWA MAZDA3

Zarejestruj się, aby dowiedzieć się więcej

Dowiedz się więcej
Nowa Mazda CX-3

Światowa premiera nowego
SUV-a Mazdy

Już wkrótce

Dowiedz się więcej
30th Anniversary Edition w kolorze Racing Orange

Mazda MX-5

30th Anniversary Edition w kolorze Racing Orange

Dowiedz się więcej
Zobacz aktualną listę promocji samochodów.

Najnowsze promocje

Zobacz aktualną listę promocji samochodów.

Sprawdź teraz

Sylwetka, która ożywa

Zobacz, jak zaawansowana technologia lakierowania TAKUMINURI pozwoliła nam stworzyć kultowe kolory nadwozia Mazdy

Dowiedz się więcej

G-Vectoring Control

Technologia sterowania pracą silnika zapewniająca dynamiczne osiągi

Dowiedz się więcej

*Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Przedstawione modele mogą być niezgodne ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Samochody MAZDA są wyposażone w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

  

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.