Bądź przed innymi. Umów się na jazdę próbną

Nowa Mazda6

Bądź przed innymi. Umów się na jazdę próbną

Dowiedz się więcej
Nowa Mazda CX-3

Mazda CX-3

Niebanalna stylistyka, zaawansowane rozwiązania techniczne i świetne osiągi.

Dowiedz się więcej
Zintegruj system MZD Connect z aplikacją Apple CarPlay.

Integracja ze smartfonem

Zintegruj system MZD Connect z aplikacją Apple CarPlay.

Dowiedz się więcej
Zobacz aktualną listę promocji samochodów.

Najnowsze promocje

Zobacz aktualną listę promocji samochodów.

Sprawdź teraz

*Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Przedstawione modele mogą być niezgodne ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Samochody MAZDA są wyposażone w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

  

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.