Sedan o znakomitych osiągach, zaawansowanej technologii i niskim zużyciu paliwa

 

Technologia SKYACTIV dostarcza nadzwyczajną moc i zmniejsza zużycie paliwa, zapewniając ekscytujące wrażenia z jazdy, podczas gdy stylistyka KODO — Dusza ruchu dodaje siły muskularnej sylwetce Mazdy6 Sedan.

 

Luksusowe wnętrze i najnowszy system MZD Connect – nasz system łączności z urządzeniami przenośnymi – umożliwia wygodny kontakt z rodziną i pracą oraz bezpieczny dostęp do portali Facebook i Twitter. Ponadto zaawansowane technologie bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE poprawiają pewność prowadzenia.

108–150 g/km¹

Emisja CO2

4,2–6,4 l/100 km

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym

Najważniejsze cechy Odkryj detale kryjące się pod powierzchnią

Jaki kolor lubisz?

Wyraź swój charakter

 • Sonic Silver swatch
  Sonic Silver
  slider
 • Titanium Flash swatch
  Titanium Flash
  slider
 • Soul Red swatch
  Soul Red
  slider
 • Snowflake White swatch
  Snowflake White
  slider
 • Deep Crystal Blue swatch
  Deep Crystal Blue
  slider
 • Jet Black swatch
  Jet Black
  slider
 • Meteor Grey swatch
  Meteor Grey
  slider
 • Blue Reflex swatch
  Blue Reflex
  slider
 • Arctic White swatch
  Arctic White
  slider
 • Sonic Silver

Który samochód Ci odpowiada? Stwórz styl, który odpowiada Tobie i Twoim potrzebom

1Typ nadwozia

2Wersja

3Silnik i skrzynia biegów

Mazda6 - Wyzwanie

<p>26 zawodowych tancerzy postanowiło włączyć kształty Mazdy6 do swojej choreografii, odtwarzając płynne linie filozofii projektowej KODO.</p>

Odtwarzanie idealnych linii 

26 zawodowych tancerzy postanowiło włączyć kształty Mazdy6 do swojej choreografii, odtwarzając płynne linie filozofii projektowej KODO.

car
car

upquote Naszym wyzwaniem było wyrazić ruch i dynamikę sylwetki Mazdy6 przy użyciu rąk downquote

*Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

¹Mazda6 Sedan 2.2 Diesel 150 KM (6-biegowa manualna skrzynia biegów).

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 4,2 do 6,4 l/100 km oraz od 108 do 150 g/km.

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Samochód MAZDA jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFC-134A o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji