Nowy rodzaj stylowego, kompaktowego crossovera, dającego niezwykłą radość z jazdy


Nowa Mazda CX-3 to kompaktowy crossover, łączący unikatową, wyrafinowaną i żywą stylizację KODO — Dusza Ruchu oraz wygodę i funkcjonalność dopasowane do każdego stylu życia. Doskonała technologia SKYACTIV zapewnia bezkompromisowe, sportowe osiągi i dynamikę oraz precyzję prowadzenia, sprawiając, że nowa Mazda CX-3 jest idealna do jazdy w mieście i wypadów na łono natury.


Mazda CX-3 jest zaprojektowana wokół kierowcy, a innowacyjne systemy MZD Connect i i-ACTIVSENSE zapewniają radość z jazdy i bezpieczeństwo. To tylko niektóre powody, dla których Mazda CX-3 przełamuje konwencje, wyznaczając nowe standardy dla doznań z jazdy.

 

Prędkość maksymalna: 200 km/h*

Przyspieszenie: 100km/h w 8,7 sekund*

Zużycie paliwa: 4,6 l/100 km**

Emisja CO2: 123 g/km**

 

Dotyczy wersji z silnikiem 2.0 SKY-G 150KM 6MT 4x4 i-ELOOP.

** Dotyczy wersji z silnikiem 1.5 SKY-D 105KM 6MT 4x4.

Nagrody Uznanie za nowatorski projekt

Całkowicie nowa Mazda CX-3 otrzymała nagrodę Red Dot Design Award przyznawaną za doskonałość projektu. Międzynarodowe jury przyznaje tą niezwykle pożądaną pieczęć jakości tylko najdoskonalszym projektom, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych im podobnych.

Najważniejsze cechy Odkryj, co czyni ten samochód przełomowym

Kolory Obejrzyj dostępne kolory z różnych ujęć

Galeria Poznaj szczegóły z każdej perspektywy

Wybór klasy Wybierz samochód, który Ci odpowiada

< <

Break the silence, let’s make some music

Muzyka tworzona samochodem

Uderzająco piękny pojazd porusza się po torze w budynku z ponad 150 bębnami i tworzy rytmiczną melodię. Zobacz, jak Mazda CX-3 podołała temu rytmicznemu wyzwaniu.

car
car

upquote Przetestowaliśmy wiele różnych ustawień bębnów, naciąg linek, miejsca skrętów. Bardzo skomplikowany układ. Jestem niezwykle podekscytowany tym, jak to ze sobą współgra. downquote

Sven Gesser

Set Designer

* Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

W zależności od wersji samochodu Mazda CX-3 średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 3,4 do 4,9 l/100 km oraz od 89 do 115 g/km.

 

Samochód Mazda CX-3 jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFO-1234F o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

   

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.

W czym możemy pomóc?

W czym możemy pomóc?

Dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z naszą całkowicie nową Mazdą CX-3. Czy chcesz poznać ją z bliska?