Mazda6 Sport Kombi Innowacja i moc w niezwykle zaawansowanym kombi


Mazda6 Sport Kombi z Technologi SKYACTIV jest wyposażona w nadzwyczajny napęd, charakteryzujący się dużą mocą, doskonałymi osiągami oraz wyjątkowo niskim zużyciem paliwa. Nowe elementy stylistyki KODO — Dusza ruchu podkreślają sportowy wygląd modelu kombi, a stylowe wnętrze zapewnia komfort podczas jazdy.


Najnowszy system MZD Connect — nasz system łączności z urządzeniami przenośnymi — zapewnia bezpieczny i wygodny dostęp do portali Facebook i Twitter. Ponadto zaawansowane technologie bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE reagują na wszystkie zmiany warunków drogowych, dodatkowo chroniąc osoby podróżujące w samochodzie.

108–150 g/km¹

Emisja CO2

4,2–6,4 l/100 km

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym

Najważniejsze cechy Odkryj detale kryjące się pod powierzchnią

Jaki kolor lubisz?

Wyraź swój charakter

 • Sonic Silver swatch
  Sonic Silver
  slider
 • Titanium Flash swatch
  Titanium Flash
  slider
 • Soul Red swatch
  Soul Red
  slider
 • Snowflake White swatch
  Snowflake White
  slider
 • Deep Crystal Blue swatch
  Deep Crystal Blue
  slider
 • Jet Black swatch
  Jet Black
  slider
 • Meteor Grey swatch
  Meteor Grey
  slider
 • Blue Reflex swatch
  Blue Reflex
  slider
 • Arctic White swatch
  Arctic White
  slider
 • Sonic Silver

Który samochód Ci odpowiada? Stwórz styl, który odpowiada Tobie i Twoim potrzebom

1Typ nadwozia

2Wersja

3Silnik i skrzynia biegów

Odtwarzanie idealnych linii 

26 zawodowych tancerzy postanowiło wcielić kształty Mazdy6 do swojej choreografii, odtwarzając płynne linie filozofii projektowej KODO

car
car

upquote Wyzwanie jakie przed nami było to wyrazić ruch i dynamikę sylwetki Mazdy6 używając jedynie rąk downquote

*Cena sugerowana. Ma charakter niewiążącej rekomendacji. W celu ustalenia ceny samochodu skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

 

¹Mazda6 Sedan 2.2 Diesel 150 KM (6-biegowa manualna skrzynia biegów).

 

W zależności od wersji samochodu średnie zużycie paliwa oraz emisja CO2 wynoszą odpowiednio: od 4,2 do 6,4 l/100 km oraz od 108 do 150 g/km.

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Samochód MAZDA jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFC-134A o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji