Sedan o ekscytującej dynamice i niskim zużyciu paliwa.

 

Zupełnie nowa Mazda6 Sedan jako drugi z naszych samochodów najnowszej generacji w pełni korzysta z innowacyjnej TECHNOLOGII SKYACTIV i został zaprojektowany zgodnie z filozofią projektową „KODO – Dusza ruchu”.

 

Nasz nowy model flagowy gwarantuje niezrównaną radość z jazdy i niezapomniane wrażenia wzrokowe. A dzięki TECHNOLOGII SKYACTIV Mazda6 Sedan łączy najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa z bardzo niskim zużyciem paliwa. Po raz kolejny przełamaliśmy konwencje i osiągnęliśmy perfekcję pod względem troski o środowisko i funkcjonalności, bez uszczerbku dla radości z jazdy, mocy i przykuwającej wzrok stylistyki.

108 g/km¹

Emisja CO2

4,2 l/100 km¹

Średnie zużycie paliwa

Najważniejsze cechy Odkryj detale kryjące się pod powierzchnią

Jaki kolor lubisz?

Wyraź swój charakter

Skonfiguruj Mazdę6
 • Soul Red Metallic swatch
  Soul Red
  slider
 • Snowflake White swatch
  Snowflake White
  slider
 • Aluminium Metallic swatch
  Aluminium Metallic
  slider
 • Jet Black Mica swatch
  Jet Black
  slider
 • Meteor Grey Mica swatch
  Meteor Grey
  slider
 • Blue Reflex Mica swatch
  Blue Reflex
  slider
 • Arctic White swatch
  Arctic White
  slider
 • Soul Red Metallic

Która wersja Ci odpowiada? Stwórz własny styl

1Typ nadwozia

2Wersja

3Silnik i skrzynia biegów

Całkowicie nowa aplikacja Mazda6

Całkowicie nowa aplikacja Mazda6

Obejrzyj nową Mazdę6 w interaktywnym widoku 360° zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Wybierz swój kolor i felgi.

Pobierz aplikację

¹Mazda6 Sedan 2.2 Diesel 150 KM (6-biegowa manualna skrzynia biegów).

 

*Sugerowana cena ma charakter niewiążącej rekomendacji.

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Samochód MAZDA jest wyposażony w układ klimatyzacji zawierający fluorowane gazy cieplarniane HFC-134A o współczynniku ocieplenia globalnego powyżej 150.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji