bohater

Ten 5- lub 7-osobowy samochód rodzinny czyni podróżowanie jeszcze przyjemniejszym


Niekonwencjonalne rozwiązania i dynamiczna stylistyka nadwozia Mazdy5 sprawiają, że to auto rodzinne wyróżnia się na tle typowych minivanów. Innowacyjne przesuwne drzwi, otwierane za pomocą pilota lub jednym dotknięciem, ułatwiają dostęp do auta i załadunek. A regulowane siedzenia Karakuri czynią Mazdę5 optymalnym wyborem wśród 5- i 7-osobowych rodzinnych minivanów.


Dzięki niskiemu zużyciu paliwa, wynoszącemu średnio 5,2 l na 100 km, w połączeniu z pewnością prowadzenia i dynamiką jazdy, Mazda5 to praktyczny samochód dający wiele przyjemności z jazdy i gwarantujący ponadprzeciętne osiągi.

138 g/km

Średnia emisja CO2

5,2 l/100 km

Średnie zużycie paliwa

Najważniejsze cechy Odkryj detale kryjące się pod powierzchnią

Wybierz kolor dla siebie

Wyraź swój charakter

Skonfiguruj Mazdę5
 • Titanium Flash swatch
  Titanium Flash
  slider
 • Deep Crystal Blue swatch
  Deep Crystal Blue
  slider
 • Meteor Grey swatch
  Meteor Grey
  slider
 • Crystal White Pearl swatch
  Crystal White Pearl
  slider
 • Zeal Red swatch
  Zeal Red
  slider
 • Jet Black swatch
  Jet Black
  slider
 • Aluminium Metallic swatch
  Aluminium Metallic
  slider
 • Arctic White swatch
  Arctic White
  slider
 • Titanium Flash

Wybierz wersję dla siebieStwórz styl, który odpowiada Tobie i Twoim potrzebom

1Typ nadwozia

2Wersja

3Silnik i skrzynia biegów

Drewniany robot

Karakuri

Zobacz, jak drewniane roboty zainspirowały nas do stworzenia wyznaczających standardy wszechstronności siedzeń Mazdy5

Fotele zainspirowane przez drewniane roboty

*Sugerowana cena ma charakter niewiążącej rekomendacji.

 

Przedstawiony model może być niezgodny ze specyfikacją w Polsce. Kolory i niektóre zewnętrzne i/lub wewnętrzne elementy wyposażenia na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji oferowanych pojazdów. Niniejsze wydawnictwo nie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje zawarte w tym wydawnictwienie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnychwarunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

 

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód. CO2 jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

 

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji