Festiwal Tomorrowland

Tomorrowland

Mazda partnerem festiwalu Tomorrowland

 

Zamiłowanie do niestandardowych i niepowtarzalnych doświadczeń zainspirowało nas do zorganizowania wydarzenia „Mazda Sound of Tomorrow" na festiwalu Tomorrowland.

 

Aby odkryć nowych twórców „dźwięków przyszłości", którzy mogli pokazać swoje umiejętności na festiwalu Tomorrowland 2016, stworzyliśmy konkurs dla młodych i utalentowanych DJ-ów z Europy.

 

Do ostatniego etapu konkursu zakwalifikowało się 20 uczestników, którzy przed zaprezentowaniem swojego setu przed jury mogli wziąć udział w warsztatach w ramach festiwalu Tomorrowland pod opieką artysty Lost Frequencies. Składające się z przedstawicieli firmy Mazda i organizatora festiwalu Tomorrowland, w tym DJ-a Lost Frequencies, jury wyłoniło sześciu zwycięzców.

 

W lipcu finaliści – Swift-D z Belgii, THIS IS CROB z Holandii, DJ Paula Serra z Hiszpanii, DJ Pat Farrell i Miss Ghyss ze Szwajcarii oraz Bodalia z Wielkiej Brytanii – mogli zaprezentować się na scenie Mazda Sound of Tomorrow.

 

Obejrzyj film z festiwalu Tomorrowland 2016 poniżej i bądź z nami na #Mazdasounds!

GaleriaDowiedz się więcejMazda i Tomorrowland

Mazda oraz organizator festiwalu Tomorrowland połączyli siły, by odkryć nowe talenty – najlepszych DJ-ów muzyki elektronicznej. Zamiłowanie do niestandardowych i niepowtarzalnych doświadczeń zainspirowało nas do zorganizowania konkursu „Sound of Tomorrow” dla ambitnych DJ-ów. Ponieważ od zawsze koncentrowaliśmy się na innowacyjności – nie tylko w naszych samochodach – zdecydowaliśmy się zorganizować konkurs dla DJ-ów pod nazwą „Sound of Tomorrow”. W roku 2016 już po raz drugi z kolei firma Mazda wspierała festiwal Tomorrowland jako wyłączny partner motoryzacyjny, a także zorganizowała własną scenę.

Mazda partnerem festiwalu Tomorrowland
Mazda partnerem festiwalu Tomorrowland

MAZDA I TOMORROWLAND

Mazda oraz organizator festiwalu Tomorrowland połączyli siły, by odkryć nowe talenty – najlepszych DJ-ów muzyki elektronicznej

Festiwal Mazda Tomorrowland

TOMORROWLAND

Tomorrowland jest jednym z największych festiwali muzyki tanecznej na świecie

Konkurs DJ-ów Mazdy na festiwalu Tomorrowland

KONKURS DJ-ÓW

Poprosiliśmy ambitnych DJ-ów, aby nagrali sety trwające od 15 do 30 minut i zamieścili je w serwisie Mixcloud

Ambasador Mazdy na festiwalu Tomorrowland

LOST FREQUENCIES

Ambasadorem konkursu „Mazda Drives: The Sound of Tomorrow” jest DJ Lost Frequencies