bohater o firmie

Przełamujemy konwencje na każdym kroku

 

Wyróżniamy się na tle innych producentów samochodów. W przeszłości stawiliśmy czoło wielu wyzwaniom. Ludzie pracujący w Maździe inaczej widzą otaczający ich świat - tam, gdzie inni podążają za konwencjami, my staramy się je przełamywać. Wierzymy, że to najlepsza doga, by uczynić nasze samochody lepszymi. Od dawna kierujemy się tą filozofią, wprowadzając przełomowe rozwiązania konstrukcyjne dostępne we wszystkich Mazdach opuszczających nasze fabryki. Jesteśmy z tego dumni i niczego nie planujemy zmieniać.

  • TECHNOLOGIA SKYACTIV

   Technologia SKYACTIV


   Opracowując technologię SKYACTIV, zakwestionowaliśmy każde konwencjonalne rozwiązanie techniczne: od zaprojektowania na nowo silnika spalinowego, skrzyni biegów i elementów podwozia po połączenie zachwycającej stylistyki z doskonałością aerodynamiczną. Dołożyliśmy wszelkich starań, by w jak największym stopniu zmienić sposób konstruowania samochodów.

    

   Dowiedz się więcej

   Technologia SKYACTIV

  • Stylistyka KODO

   Stylistyka KODO


   Świetna stylistyka powinna poruszać - zarówno dosłownie, jak i w przenośni. W dążeniu do osiągnięcia innowacyjności nasi inżynierowie przestudiowali ewolucję ruchu zwierząt. Efektem tych prac jest stylistyka KODO - dusza ruchu, która po mistrzowsku łączy dynamikę z napięciem, elegancją i harmonijną gracją.

    

   Zobacz więcej

   Stylistyka KODO

  • System MZD Connect

   System MZD Connect


   Jak wyobrażasz sobie perfekcyjną "jedność" z samochodem? My dążymy do tego, by serce Mazdy łączyło kierowcę z jego samochodem. Nie podążamy przy tym za konwencjami - nie chcemy przytłaczać kierowcy gadżetami niepozwalającymi czerpać radości z prowadzenia auta. Wierzymy, że technologia powinna wzmacniać wrażenia z jazdy, a nie je rozpraszać.

    

   Dowiedz się więcej

   System MZD Connect

  • Historia firmy Mazda

   Historia firmy Mazda


   Historia Mazdy pełna jest przykładów przełamywania konwencji – od praktycznego zastosowania silnika obrotowego i zwycięstwa w wyścigu Le Mans po ważenie każdego elementu samochodu. Nic nie poradzimy na to, że szukamy nowych rozwiązań. To sprawia, że jesteśmy tym, kim jesteśmy.

    

   Dowiedz się więcej

   Historia firmy Mazda

  • Aplikacje i Materiały do pobrania

   Aplikacje i materiały do pobrania

   Od rzeczy niezbędnych, po rozrywkę, odkryj gamę aplikacji Mazdy na smartfony i materiałów multimedialnych do pobrania. Obojętnie czy jeździsz Mazdą, czy dopiero chcesz ją kupić, te aplikacje, tapety, wygaszacze ekranu i dzwonki dostarczą Ci informacji, rozrywki i zajęcia, tak jak to tylko Mazda potrafi.


   Pobierz aplikacje, wygaszacze ekranu, dzwonki i tapety

   Aplikacje i materiały do pobrania